RuyaTabirleri.com

Rüyada Gevrek Görmek

Rüyada gevrek görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin bol olacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına işaret eder. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin atlatmak için çok çaba göstereceği, sabredeceği ve dayanmak zorunda kalacağı bir hale düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Gevrek Yemek

Rüyayı gören kişinin durgunlaşmasına, üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, umutlarını ve de neşesini yitirmesine neden olacak bazı durumlarla karşılaşacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibi içinde olduğu kötü günlerden sanki bir daha hiç kurtulamayacak gibi hissedecek demektir.

Rüyada Gevrek Almak

Rüyayı gören kişinin sıkıntı yükleneceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü aşacak olaylarla karşılaşacağına ve deyim yerindeyse sanki Karadeniz’de gemileri batmış gibi derin düşüncelere dalacağına yorulur.

Rüyada Gevrek Satmak

Rüyayı gören kişinin rahatlamaya, ferahlamaya, huzura ve mutluluğa ihtiyacı olduğuna, Allah’ın kendisine hayırlı bir kapı açıp, yardım etmesi için ona yakardığına ve tüm çabasının kendisini kurtuluşa götürecek yolları bulmak olduğuna alamet eder.

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyayı gören kişinin afiyette olacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, daha iyi şartlarda yaşar olacağına, hayatı boyunca elde etmek istediği imkanları elde edeceğine, bu sayede rahat nedir öğreneceğine ve bunun keyfini süreceğine işaret eder.

Rüyada Poğaça Börek Görmek

Rüyayı gören kişinin rızkının daha çeşitli ve zengin hale geleceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, toplumdaki ve mesleğindeki statüsünün de artacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yokluktan bükülmüş belinin artık doğrulacağına ve hayatı boyunca yoksunluğunu duyduğu herşeye sahip olma şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!