RuyaTabirleri.com

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek hane dışındaki kişilere işaret eder. Bu kişiler huysuz ve sorunlu kişiler olup, huzur kaçırmaktan başka bir işe yaramazlar. Rüyasında geyik gören kişi çevresindeki kişilerden yani komşularından ya da iş arkadaşlarından yana sıkıntı alacak ve onlar yüzünden başı ağrıyacak demektir. Evli olan bir kadının rüyasında geyik görmesi evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyasında geyik avladığını gören kişi büyük bir mal varlığına ya da servete kavuşacak demektir. Rüya sahibi çok yiğit, kararlı ve çalışkan kişidir, gözünü bir şeye diktiği zaman onu mutlaka elde eder. Azimli çalışması sayesinde ileride her şeye sahip olacaktır.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Geyik yavrusu görmek hayırlı bir rüyadır, helal mal ve helal rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibi bir fırsat elde edecek ve karlı bir iş yaparak ondan gelir kazanacaktır.

Rüyada Geyik Eti Yemek

Hem sağlık olmaya hem de para bakımından hali, keyfi yerinde olmaya delalet eder. Rüyasında geyik eti yediğini gören kişi hayatı boyunca hiçbir kötü hastalığa yakalanmaz, sağlığı hiç bozulmaz, cebinden de parası eksik olmaz diye açıklanır.

Rüyada Geyik Sürüsü Görmek

İyi şans anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm şans çakralarının açık olduğuna, bu durumda elini atacağı her işi başaracağına ya da istediği her şeyi elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibi için hayatının fırsatını yakalamak olarak da açıklanabilir.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüya sahibi için sıkıntı demektir. Rüyasında geyik öldürdüğünü gören kişi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak ve hayata küsecektir. Çünkü çok büyük umutlar beslediği ve kendini yüzde yüz olacak şekilde şartladığı bir işin istediği gibi olmaması anlamına gelir. Bu nedenle rüya sahibi hüsrana uğrayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Geyik Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ali (16 Eylül 2015 saat: 10:37)

  Merhaba gördügüm rüya,Ayagindan yarali muhtemelen kirik ama zar zor yürüyebilen büyük bir geyik yabani olmasina ragmen ben ona iyi davraninca yanima yaklasti ve kafasini yanaklarini oksamama izin verdi hatta cokta hosuna gitti.Bu geyik sözde duyulmus ve insanlar görmeye geliyorlar gelen 6,7 kisilik bir aile sevmek isterken vurdular bende o aileye srt tepki gösterdim,sonra neden ama bilmem geyigi avrupali birine verdim yada sattim avrupada tedavi olur iyilesir daha iyi yasar diye kendimi avutuyordum.

 2. deniz basol bozdemir (13 Eylül 2015 saat: 09:48)

  Adamlarda benim onlari gordugumu polise haber verdigimi sanip pesime dusuyorlar ben onlardan kacip bir eve giriyorum disarda bir suru kalabalik var beni bekliyor evlerine saklandigim kisiler beni onlara veriyor ben yatak odasinsa perdenin arjasina saklaniyorum evin sahiplerinden kucuk kizbenim yerimi onlara gosteriyor tam perdeyi acacaklarken uyandim

 3. deniz basol bozdemir (13 Eylül 2015 saat: 09:41)

  Rahmetli anneanem annem annenin dayisu gelinleri ve ben bir ormanda dagaya cikiyoruz her yer yemyesil uzakta birsuru igeyik var ve birkac adamlar geyigi avliyo ben yukari daga cikamiyorum kucagimda oglum var annemgil koyup gidiyorlar osieada geyi avliyanlar isini bitirip asagiya inerken bir geyikde asagiya dogru okosuyo bende geyikten kacmaya calisiyorum

 4. havva (05 Eylül 2015 saat: 09:23)

  Rüyada uzaktan akraba geyik avlamış banada ön kol kısmından kaburgası ile beraber kesip veriyor bizede o gün kalabalık misafir geleceği haberi geliyor ben bi taraftan eti parçalayıp pişirsem diye düşünüyorum bi taraftan bukadar misafire et yetmez diye düşünüyorum

 5. bahadır durmuş (12 Ağustos 2015 saat: 08:11)

  Rüyamda üniversiteden en samimi arkadaşım bize gelmişti sarıldık hasret giderdik annem ve babaannem de ordaydı ama babaannem iki taneydi rüyamda iki farklı kadın ama ikiside babaannemdi sonra arkadaşım yiyecek et var mı? Diye sordu bizde yok dedik ve kendimizi bi ormanda bulduk ama cıvıl cıvıl bir orman değildi renklerin koyu olduğu bir ormandı ardından elimde ok ve yay olduğunu fark ettim çevremdede geyik vardı bir ok fırlattım geyiği vurdun ama ölmedi bir ok daha attım yere düştü sonra etrafımda iri koyu renkli pekte sevimli olmayan tavşanlar olduğunu gördüm bir ok attım ama değmedi hızlıca kaçışıyorlardı sonra birden domuzlar çıktı ortaya onlara ok atmadım benim amacım yiyecek bir şeyler avlamaktı domuzlar benden ben domuzlardan tırsıyor gibiydik bi saldıracak gibi oluyorlardı bi kaçıyorlardı bende aynı şekilde çekiniyordum onlardan sonra iki ok attığım geyik yerden kalktı oklar hala üzerinde saplıydı ve oda kaçmaya başladı geyikler de tavşanlar da domular da koyu renkteydi orman da koyu renkteydi film sahnelerinde özel efektlerle gizemli koyu bir hava verilir ya işte öyleydi game off trons sahneleri gibiydi rüyamın tüm ayrıntıları bunlar lütfen yorumunu mail atar mısınız? Teşekkürler.

 6. Sefa (28 Haziran 2015 saat: 12:13)

  Rüyamda 2 arkadas geyik avlamaya gidiyoruz once yavru geyik goruyoruz onu vurmadik sonra buyuk geyik gorduk yanimdaki arkadas onu vurmak icin ates etti ama biz vuramadi sandik sonra oraya gidince yerde ölu bir geyik buluk o geyigi alip ben bir eve goturdum.

 7. Tuğçe Tarku (05 Mayıs 2015 saat: 06:58)

  Evimizin önünde bir büyük kutu duruyor, arkasında da küçük bir tane yavru geyik bekliyor. Ben yaklaşınca kutuya yavru koşup bana kendini sevdiriyor. Sonra kutuyu açtığım zamanda ise içinden bir yavru ve anne geyik çıkıyor. İki yavruda bana kendini sevdiriyor. Anne geyik ise bekliyor, biraz yorgun gibi görünüyor. Ben onları alıp, dayımların saman koydukları yere götürüyorum. Yengemin dediğine göre o samanlığın altında hayvanat bahçesi varmış(normalde tabiki öyle bir şey yok). Sonra yengem anne geyik ve yavruları kafese koyuyor, ama ben içeriye girmeyip dışarıda duruyorum. Kafesi de görmüyorum zaten. Bu arada yengemin yanında da başka kişiler var yalnız değiliz. O arada uyanıyorum uykudan.

 8. islam (22 Şubat 2015 saat: 23:31)

  Merhaba ben rüyamda boynuzları findik dalına takılmış yada kazık telleriyle boynuzlarından bağlanmış bir geyik gördüm boynunda kan yada kurtulmak için çabalamaktan ter vardı.Ben geyik için üzülüyordum onu kurtarmak istiyordum ama bana saldırmasından korkuyordum. sonra birden vahşi kopekler geldi ben korkudan hemen yan taraftaki boş arı kovanlarının üstüne çıktım kucağıma da geyiğin yavrusunu aldım sonra bizi kurtarması için babama seslendim. bir yandan da köpeklerin geyige saldırmasını fırsat bilip ormana doğru oradan da yola doğru kaçtım.sonra birtakım insanlar geldi babamı görmedim ama sanırım o da oradaydı birisi dedi ki kangalları salın onlar köpekleri kaçırır sonra bir tanıdığın iki tane kangal köpekleri varmış onlar köpekler saldılar ve vahşi köpekleri boguşarak kaçırdılar daha sonra ben kucağımdaki geyik yavrusunu annesinin yanına götürdüm ve ona teslim ettim annesi bir müddet bana baktıktan sonra çıkıp gitti ve bende o anda uyandım bütün bu olanlar babamın görev yaptığı tanıdık bir köyde gerçekleşiyordu. yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum emeğinize saygılar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,