RuyaTabirleri.com

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezegen görmek, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine tabir edilir. Ağır başlılığa, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilmeye, egolarından, toyluğundan, gençlik heveslerinden arınmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin üç düşünüp bir konuşacak kadar incelik sahibi olması anlamına gelir. Rüyada gezegen görmek, ilim irfan sahibi olmaya, insanlara öğüt verecek kadar ehil kişi haline gelmeye yorulur.

Rüyada Jüpiter Gezegeni Görmek

Rüyada Jüpiter gezegeni görmenin,  iyi ve hayırlı olduğu kabul edilmez. Rüya sahibinin başına bir takım tatsız olayların geleceği, başının ağrıyacağı olaylarla karşılaşacağı, aksiliklerin, anlaşmazlıkların ve tartışmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Mars Gezegeni Görmek

Rüyada mars gezegeni görmek, arsız, nursuz, yüzsüz bir kişinin varlığı ile açıklanır ve rüyayı gören kişinin kendisi için uğursuz olacağı, hayatını alt üst edip, düzenini bozacağı bir kimse ile karşılaşıp onu dost edinmesi anlamına gelir.

Rüyada Venüs Gezegeni Görmek

Rüyada Venüs gezegeni görmek, kariyeri yüksek, arkası sağlam, şahsiyetli, asil, aileden görgülü ve eğitimli bir kimsenin varlığına ve bu kişi ile tanışıp, mutlu olmaya ve ondan hayır görmeye delalet eder.

Rüyada Merkür Görmek

Rüyada Merkür görmek ya da Merkür gezegeni görmek, rüya sahibinin hayatına bilgili, kültürlü ve diploma sahibi bir kişinin gireceği, ondan pek çok şey öğreneceğine işaret eder.

Rüyada Elinden Yıldız Görmek

Rüyada elinde yıldız görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu varsa eğer ileride kendisiyle gurur duyacağı kadar hayırlı işler yapan bir kişi olacağına ve hayatı boyunca evladından yana yüzünün güleceğine delalet eder eğer rüya sahibi bekârsa ya da çocuğu yoksa o zaman bu yorum gelecekte olacak evladı için geçerlidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!