RuyaTabirleri.com

Rüyada Gezegenler Görmek

Rüyada gezegenler görmek, rüyayı gören kişinin iç dünyasının zenginliğine, düşüncelerinin etkili, çalışmalarının ve projelerinin de dâhiyane olduğuna işaret eder ve bunun rüya sahibinin en çok da meslek hayatında kendisine büyük avantajlar, öncelikler ve ayrıcalıklar sunacağına tabir edilir. Hayır, uğur, iyilik, huzur, rahatlık, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek planlar olarak kabul edilir.

Rüyada Gezegene Gitmek

Rüyayı gören kişinin büyük başarılar elde edeceğine, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına ve artık rakipsiz kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin şansı açık, geleceği de parlak olacak demektir.

Rüyada Gökyüzünde Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Bütün Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi özgürlüğe ve güce sahip olacağına bu sayede olanaklarının genişleyeceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına rivayet edilir. Geleceğin çok parlak, bahtın da açık olacağı anlamına gelir.

Rüyada Uzayda Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin yarınlarından ve hayattan büyük beklentileri olduğuna, gerçeklikten uzaklaştıkça hayal kırıklığı yaşama ihtimalinin de aynı oradan artacağına işaret eder ve rüya sahibinin zoru ve imkânsızı hedeflemesi nedeniyle yaşamının da zor hale geleceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin ideallerine yaklaşması için biraz daha gerçekçi olması gerektiği ve böylece amacına ulaşmasının daha kolay olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Güneş ve Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi kimse olacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine ve toplumun ileri gelenleri arasında kabul edileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gezegenler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Öykü (12 Ekim 2014 saat: 12:26)

    Merhabalar. Ben rüyamda satürn gezegeninin halkası gibi bir şeyin üstünde,yan bir şekilde duruyordum ama düşmüyordum. Yanımda bir inaan daha vardı ama kim olduğunu bişmiyorum tanımıyorum çünkü. Çok yakınımızda sabit bir gezegen vardı. Etrafımızda da gezegenler hızlı bir şekilde hareket ediyordu. Bir tanesi çok yakınımdan hızla geçti. Sonra bir uzay gemisi bulunduğum yörüngenin üstüne geldi tam üstümde durdu ve ‘insanlık için büyük bir adım’ dedi. Uzaylının sesini duydum sadece kendisini göremedim. Etraf karanlıktı sadece gezegenlerin ışıkları etrafı aydınlatıyordu. Rüyaya çok hakimdim gerçek gibiydi. Gezegenlerin hızından sarsılır gibi oluyordum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  2. Naida (25 Eylül 2014 saat: 07:12)

    merhaba,cevaplasaniz cok sevinirim,ruyamda Anne annemgildeydim gece vakti yok yuzunde bi suru Saturn gezegeni gordum,biraz korktum,ama sonra tamamen gechti korkum,Annemin buyuk ablasi da yanima geldi,bana bi suru Saturnun ichinden birini gosterip “bak agliyo,onun ichin gidiyo,kustu qaliba” gibi bir shey dedi tan hatirlamiyorm…ama harbiden chox guzel ruyaydi,insanin ichi achiliyodu o manzarada,ama hepsinin neden Saturn olmasi beni biraz duhsundurdu…lutfen cevaplandirin onceden teshekkurler

  3. batuhan (01 Nisan 2014 saat: 13:01)

    Merhaba oncelikle cok tesekkur ederim . Ruyamda tek basima bi uzay yolculuguna cikiyordum . Ama bizim gunes sistemimizin disindaki gezengenleri de goruyordum . Sayisi 100 den fazla gezegenler gordum . Ve aralarinda yine gunes vardi . Gezegenlerden biri düz bi yorunge ile hareket ediyordu . Hizli bi sekilde sayilabilir . Bi yere dogru gidiyor gibiydi. Onca gezegenin arasinda hizlica bi yere dogru gidiyordu. En sonunda gunesin yakininda durdu . Ve beni de icine cekti o gezegen. Gezegene ayak bastigimda ise daha henuz hava karanlikti . Ama birazdan gunesin dogucagini hissettim . Ve o gunes dogdugunda suan gercek hayattaki gibi alistigimiz bi gunes dogusu degildi . Ilk saniyeler her tarafi sanki nur kapliyor gozgozu gormuyor sonra yavas yavas hersey netlesiyordu . Nasil desem o gunesin isigi herseyi daha net gosteriyordu .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,