RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Gezmeye Gitmek

Rüyada gezmeye gitmek, hayallere dalınarak yaşanan, tozpembe bir hayatı işaret ederken, kişinin gerçeklerden tam olarak kopmasa da, sürekli olarak kendisini mutlu hissedebileceği ortamlarda bulunacağını, iş temposunun yoğunluğuna rağmen, sosyal ortamlardan da geri kalmadan yaşayacağının işaretidir. Yeni iş fırsatı ve yeni bir yerde yaşama şansı bulacak olan kişinin, hayatındaki ani gelişmelere, pek çok güzel sürprize ve karşısına çıkacak farklı görüşlerde, farklı hayatlara sahip insanlara, onlardan öğrenilecek yeni bilgilere de işarettir. Yaşamın güzelliklerinin kişinin ayağına gelmesi ile birlikte, pek çok yeni planın yapılacağını da bildiren rüya, her açıdan mutluluğun kişide büyük bir ferahlamaya neden olacağına, yalnız kimseler için de fırtınalı ama tutku dolu bir aşkın yaşanacağını bildirir.

Rüyada Yurt Dışına Gezmeye Gitmek

İkilemde kalınan durumların çözüme ulaşması ile birlikte rüya sahibinin nihayet rahat bir nefes alacağına ve aldığı yeni kararlar sayesinde yepyeni, heyecan dolu, mutlu bir hayata adım atacağına alamet eder. Gönül hoşluğu anlamına da gelen rüya zaferlerle dolu bir iş yaşantısına, kariyer emeline ulaşarak maddi gücünü de eline alacak olan kişinin keyif dolu günler geçireceğine de yorumlanır. Görsel olarak kişiyi etkileyeceği kadar, aklı ve bilgisi ile de hoşa gidecek bir karşı cinsle tanışılacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına da delalet eder.

Rüyada Arabayla Gezmeye Gitmek

Her zaman kendi imkanları ile ayakta duran rüya sahibinin daha iyi bir hayat sürmek adına bazı girişimlerde bulunacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayatına yönelik önemli kararlar almak için bazı durumlara çözüm getirmek için harekete geçeceğine de yorumlanır.

Rüyada Gezmeye Gitmenin Psikolojik Yorumu

Keşfetmeye meraklı insanların rutin bir hayattan olabildiğince uzak durmaya çalışmalarını simgeler. Kişisel gelişim üzerine fazlaca kafa yoran ve çeşitli girişimlerde bulunarak düşünce siteminde değişiklikler yapmak isteyen insanları da temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: