RuyaTabirleri.com

Rüyada Gitar Görmek

Rüyada gitar görmek, neşeli ve şen şakrak olmaya, dünyanın dertlerini kafaya takmak yerine onlara gülüp geçmeye, hayatı olduğu gibi kabullenip, getirdiği acıları ve üzüntüleri kabullenme olgunluğuna sahip olmaya delalet eder. Rüya sahibi için gönül hoşluğuna, afiyette ve keyifte olmaya, eğlenceli ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Bu rüya kötü olan hiçbir şeye işaret etmez. Umut etmek, mutlu olmak ve romantik zamanlar geçirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gitar Teli Kopması

Rüyada gitarın telinin koptuğunu görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerin hayatında meydana gelecek olan güzel ve mutluluk verici olayların haberini alıp, onların mutluluğunu, sevincini ve heyecanını paylaşacağına tabir edilir.

Rüyada Gitar Almak

Rüyada gitar almak, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı tüm sıkıntıları, sorunları ve dertleri kafasından atmaya karar verip, geçmişi unutması ve geleceğini düşünüp, o doğrultuda planlar yapması ve adımlar atması anlamına gelir.

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak, sıkıntıdan ve problemlerden kurtulmaya işaret eder. Kişi, hayatındaki tüm zorlukları aşabileceği ve tüm dertlerine şifa olabileceği bir fırsat yakalayacak ve onu doğru şekilde kullanarak, hayatını olumlu anlamda değiştirmeyi başaracak demektir.

Rüyada Gitar Çalan Birini Görmek

Rüyada gitar çalan birini görmek, ani değişiklik ve sürpriz bir gelişme anlamına gelir. Rüya sahibinin aklına bile gelmeyeceği kadar önemli bir gelişme yaşayarak, her şeyin iyiye doğru gideceği ve mutlu olacağı bir döneme dikkat çeker.

Rüyada Gitar Sesi Duymak

Rüyada gitar sesi duymak, şifa bulmaya, iyiliğe, hayra ve güzelliğe tabir edilir. Ayrıca hayırlı haberler alıp, sevinmeye ve heyecanlanmaya yorulur. Bazen de yeni teklifler almak şeklinde yorumlanır. Gerek özel hayatla gerekse ticaret hayatı ile ilgili çok özel davetler ve teklifler almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,