RuyaTabirleri.com

Rüyada Gitar Görmek

Rüyada gitar görmek, neşeli ve şen şakrak olmaya, dünyanın dertlerini kafaya takmak yerine onlara gülüp geçmeye, hayatı olduğu gibi kabullenip, getirdiği acıları ve üzüntüleri kabullenme olgunluğuna sahip olmaya delalet eder. Rüya sahibi için gönül hoşluğuna, afiyette ve keyifte olmaya, eğlenceli ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Bu rüya kötü olan hiçbir şeye işaret etmez. Umut etmek, mutlu olmak ve romantik zamanlar geçirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gitar Teli Kopması

Rüyada gitarın telinin koptuğunu görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerin hayatında meydana gelecek olan güzel ve mutluluk verici olayların haberini alıp, onların mutluluğunu, sevincini ve heyecanını paylaşacağına tabir edilir.

Rüyada Gitar Almak

Rüyada gitar almak, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı tüm sıkıntıları, sorunları ve dertleri kafasından atmaya karar verip, geçmişi unutması ve geleceğini düşünüp, o doğrultuda planlar yapması ve adımlar atması anlamına gelir.

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak, sıkıntıdan ve problemlerden kurtulmaya işaret eder. Kişi, hayatındaki tüm zorlukları aşabileceği ve tüm dertlerine şifa olabileceği bir fırsat yakalayacak ve onu doğru şekilde kullanarak, hayatını olumlu anlamda değiştirmeyi başaracak demektir.

Rüyada Gitar Çalan Birini Görmek

Rüyada gitar çalan birini görmek, ani değişiklik ve sürpriz bir gelişme anlamına gelir. Rüya sahibinin aklına bile gelmeyeceği kadar önemli bir gelişme yaşayarak, her şeyin iyiye doğru gideceği ve mutlu olacağı bir döneme dikkat çeker.

Rüyada Gitar Sesi Duymak

Rüyada gitar sesi duymak, şifa bulmaya, iyiliğe, hayra ve güzelliğe tabir edilir. Ayrıca hayırlı haberler alıp, sevinmeye ve heyecanlanmaya yorulur. Bazen de yeni teklifler almak şeklinde yorumlanır. Gerek özel hayatla gerekse ticaret hayatı ile ilgili çok özel davetler ve teklifler almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gitar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ersin (08 Ağustos 2015 saat: 22:20)

  Rüyamda evimizdeydim ve ben her tarahta biblolar gördüm ve küçük heykeller gördüm vede Her taraf da raf vardı Ve ben rafın birinde saat gördüm elime aldım baktım sonra yerine bıraktım sonra apartmanın apartmanın kapısına doğru gittim bir araba yaklaştı içinden dünya heykeli çıktı Ve ısıtıcı çıktı ve de gitar çıktı sonra gitarı elime aldım çaldım aşağı götürdüm ve de anneme gösterdim annem de yatıyordu Ve ben rüyada uyanmak istedim uyanamadım rüyada rüya sandım kalkamadım ve de sonunda uyandım

 2. selin (03 Şubat 2015 saat: 14:58)

  Rüyada ilkokul arkadaşım bizim eve geliyor ve kendisiyle uzun zamandır kendisiyle uzun zamandır görüşmüyorum
  Gitarıyla odama giriyor Esra adı daha sonra salonda sohbet ediyoruz annesi arıyor ve ben odadan gitarını getiriyorum evine gidiyor ve ben odama girdiğimde gitar kılıfın içinde yatağımın üzerinde duruyor yani ben arkadaşımın gitarını vermiştim kendisine

 3. gülşen (14 Ocak 2015 saat: 23:44)

  Önce odayı düzeltirken yerinde duran gitardan sesler geliyordu. Kendi kendine çaliyordu.sonra içeriye ilerledigim de büyük bi fareyi kaçarken gördüm ve corabima takıldı ve elimle yakalayıp evden dışarı attım. Esimle arkadaşı geldi ama eşim üstune yeni deri mont ve deri ayakkabı almış. üstünü değiştirmişti cikarmis onları evimin salonunun yan kısmı aynı teras gibi açılmış ferah duruyordu.ardından kızımla dışarı çikiyoruz ve e5 kenarında banka oturarak arabaları izliyoruz.

 4. gülşen (14 Ocak 2015 saat: 23:41)

  Önce odayı düzeltirken yerinde duran gitardan sesler geliyordu. Kendi kendine çaliyordu.sonra içeriye ilerledigim de büyük bi fareyi kaçarken gördüm ve corabima takıldı ve elimle yakalayıp evden dışarı attım. Esinle arkadaşı geldi ama eşim üstune yeni deri mont ve deri ayakkabı almış. Ama yaninda üstünü değiştirmişti cikarmis onları evinin salonunun yan kısmı aynı teras gibi açılmış ferah duruyordu.ardından kızımla dışarı çikiyoruz ve e5 kenarında banka oturarak arabaları izliyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,