RuyaTabirleri.com

Rüyada Gitmek

Rüyada gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok uzun zamandan beri hayal ettiği şeylerin yakın bir zaman içinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan gerçekleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, aile hayatı içinde yaşadığı sorunların kısa bir zamanda biteceğine ve iş hayatında yapılacak çok büyük ve hayırlı yatırımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Gitmek İstediğin Yere Gidememek

İş ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı olaylar ile karşılaşan rüya sahibinin, çalışmalarını gerçekleştirmek için çok büyük çaba sarfettiğine ancak yaptığı çalışmalar ile hayallerine ulaşmak için çok uzun bir yol katetmesine rağmen araya girecek çok büyük engeller yüzünden istediği şeyleri gerçekleştiremeyeceğine ve hayatında bu yüzden çok büyük üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Gitmek İstediğin Yere Gitmek

Rüya sahibinin, uzun bir zaman önce iş hayatı ile ilgili olarak kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba sarfettiğine, yakın bir zaman içinde kuracağı büyük bir ortaklık sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına ve iş hayatında yeni iş kollarına girip çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Gitmek İstemek

Aile hayatında çok büyük ve hayırlı haberler alınacağına, bu haberler doğrultusunda yeni işlere ve çalışmalara girileceğine, bu sayede çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak yapmak istediği bazı şeyler hakkında hala karar veremediğine alamet eder.

Rüyada Tuvalete Gitmek

İş hayatı ile ilgili olarak rüya sahibinin, işlerini olumsuz etkileyen şeylerden kurtulmak istediğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (24 Aralık 2014 saat: 19:51)

    Benim normalde cok gitmek istedigim bir ulke var ruyamda kendimi o ulkeye gitmiş bir sekilde gordum dönüş yolundayken bir olay yasandi ve benim oradaki bulunma durumum birkac gun daha uzadi. Sonrasinda ise kendimi surekli o ülkeye gidip gelirken gördüm ve orada bir erkek arkadası edinmis olarak gördüm

  2. metehan (17 Aralık 2014 saat: 14:15)

    Rüyamda anneannemin iki hafta sonra istanbula gitcem demesini gördüm Üzgün bir şekilde iki hafta sonra gidicem beni bir daha goremiyceksiniz dedi bu rüya neye delalet eder çok korktum öğrenmek istiyorum ölüm olabilir mi ? Ruyada Üzgün dü anneannem ve bir daha goremiyceksiniz dedi bana sonra uyandım korktum aradım durumu sesi iyidi acaba bu rüya neye delalet ediyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,