RuyaTabirleri.com

Rüyada Giyim Görmek

Rüyada giyim görmek, süse ve şatafata meraklı bir kadınla aşk yaşamak anlamına geldiği gibi, kadınlar için olayları yüzeysel değerlendiren ve hayatı yalnızca zevklerden ibaret gören bir kimseyle evlenmek manasındadır. Evli kişiler için eşlerinin bir türlü sorumluluklarını yerine getirmediklerini, sürekli borç açtıkları için maddi durumlarının giderek kötüleşmeye başladığını bildirir. Koyu renk giysiler görmek bir yakının vefat haberine veya hastalanmasının duyulmasına tabir edilir. Açık renk elbise giyenler kısa bir süreliğine de olsa rahatlarlar ve elleri bollaşır.

Rüyada Giyim Mağazası Görmek

Sıkıntı manasına gelir ve kişinin içinde bulunduğu durumda hem maddi olarak, hem de manevi açıdan zorlu günler geçirdiğine yorumlanır. Hata yapıp sonrasında pişman olan kişinin atacağı her adım bir sonraki hatasını hazırlar. Yeterince düşünmeden karar verileceğini, özellikle sıkıntılarla alakalı konularda kişinin elinden gelmeyen bazı durumlar için yardım almak gerektiğini de bildirir. Hatalar nedeniyle aile içinde gerginlikler yaşanacak olduğuna, ümitsizliğe kapılan rüya sahibinin işi gücü boş verip, giderek daha derin bir batağa sürükleneceğine tabir edilir.

Rüyada Giyim Alışverişi Yapmak

Kimsenin sözünü dinlememenin kişiye getireceği zararı bildirir. Anne baba sözünden çıkan kişilerin özellikle arkadaş çevrelerinin kurbanı haline geleceklerine, kendi kabahatleri olmasa da bulundukları ortam yüzünden kötü biri olarak görüleceklerine tabir edilir. Bir hırsızlık ya da dolandırıcılık olayına adı karışmak, polisle başı derde girmek, yasalar karşısında suçlu bulunmak gibi anlamlara gelir ve hayra yorulmaz. Borçlarını zamanında ödeyemeyen ve sürekli erteleyen rüya sahibinin icra ile karşı karşıya kalması yüzünden sahip olduğu mal varlıklarını satmak zorunda kalacağının da haberini verir.

Rüyada Giyim Görmenin Psikolojik Yorumu

Değer görmek istemenin ifadesidir. Çocukluğundan itibaren anne ve babasının ya da aileden çok sevdiği bir kimsenin dikkatini çekmek isteyen kişilerin yetişkinliklerinde dahi hala bu saygıyı, ilgiyi ve sevgiyi kazanmak adına çaba gösterdiklerine dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!