RuyaTabirleri.com

Rüyada Giyinmek

Rüyada giyinmek, eğitim ve meslek hayatına tabir edilir. Rüya sahibinin sahip olduğu diploma ve edindiği makam ile gereğinden fazla alakadar olduğu, her yerde bunu ön plana çıkarıp, konu ettiği ve tabir yerindeyse insanların gözünün içine içene soktuğu anlamına gelir. Rüyada giyinmek konusu genel anlamda bir fikir vermesi açısından bu şekilde tabir edilir fakat çok ayrıntılı bir konudur ve rüyanın niteliğine göre yorum değişir.

Rüyada Giyinmek Süslenmek

Rüyasında giyinip süslendiğini gören kişinin malı ve parası artar, zenginliği de çoğalır diye ifade edilir.

Rüyada Elbise Giyinmek

Rüyada elbise giydiğini gören kişinin her şeyi çok çabuk tüketen biri olduğuna tabir edilir. Bu durum hem maddi hem de manevi anlamda geçerlidir. Manevi anlamda örnek vermek gerekirse yeni tanıştığı bir kişiye karşı ilk önce çok sıcak davranıp, onu çok sevdiğini hissettiğine sonradan da onu gördüğünde yolunu değiştirmesine, maddi anlamda örnek vermek gerekirse de bugün aldığını yarın kullanmaması şeklinde örneklendirilebilir.

Rüyada Beyaz Giymek

Rüyada beyaz giydiğini gören kişi hayatta çok önemli konumlara yükselecek, geldiği yerin ciddiyetinin farkında olup, yetkisini ve makamını her yerde kullanacak demektir. Rüyayı gören kişi makamından dolayı her yerde kendisine itaat edilmesini bekler diye yorumlanır.

Rüyada Uzun Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada uzun elbise giydiğini gören kişi hayatından memnun değildir. Hiçbir şeyden memnun kalmadığı, kolay kolay hiçbir şeyi beğenmediği ve kendisini kimsenin kolay kolay mutlu edemediği anlamına gelir. Sürekli söylenip duran bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Kısa Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada kısa elbise giydiğini görmek, ağır başlı, sessiz, kendi halinde, haddini aşmayan, saygısızlık etmeyen, kibar ve ince fikirli bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Giyinmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Figen (29 Aralık 2014 saat: 12:07)

    Rüyamda kendim bir okulun sınıfında çıplak gördüm.Daha sonra kıyafetlerim önümde gördüm masanın üstünde utanıyordum ve avret yerlerinmi gizlemeye çalışıyordum sonra içeriye bir kız girdi bu kiz benim sevmedigim arkadaşım. Ve bana yardım ediyordu kapıyı tutmasını söyledim ve içeriye kimseyi almamasını söyledim oda tamam dedi ve bn giyindim sonra ayağa kalktım birden bire sanki uykudan kalkmış gibi bir halim vardı gözlerimi bir turlu acamiyordum ayakta uyuyordum sanki sonrada konustuk o sevmedigim arkadsimla teşekkür ettim. Sonrada uyandım

  2. seda (11 Kasım 2014 saat: 11:18)

    rüyamda kocaman bir banyo ama banyo değilmiş gibi üstü acik kapinin önüne falan havlu asiyorum icerisi gorunmesi diye. korka korka yapıyorum banyo yu. sonra havlu yu sarınıyorum. arkadaşlar geliyor sen giyin biz kapıda bekliyoruz diye. tam o giyinmek üzereyken uğur böcekleri geliyor. iki tanesi kocaman galiba onlar başı uğur böceklerin. bir sürü küçük uğur böcekleri onlardan kaçıyor.

  3. filiz (25 Ekim 2014 saat: 11:51)

    Ruyamda seyircilerin oldugu bir yerdeyim. 3 kisi .milli takim antrenoru ve diger ikisi. Beni masaya cagiriyorlar konuk olarak. Acun ilicanin yetenek sizssiniz yeri gibi yer. Biraz oturuyorum bir konuk daha aliyorlar genc bir erkek. Sonra kalkiyorum. Antramana cikacagim ustumu giyorum. Yun bir corap sort ayri bir corap daha sonra esofman renkleri hep betaz ve esofman gri. Once aradiklarimi bulamiyorum derken giyiniyorum. O arada erkek bir bebek seviyorum cok guzel sisman bir bebek.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,