RuyaTabirleri.com

Rüyada Giysiler Görmek

Rüyada giysiler görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin uykusunda giysileri ne renkte, ne çeşitte gördüğüne, giysilerin yanındaki diğer objelere ve aynı zamanda rüyanın niteliğine bağlı olarak da rüyanın yorumu değişmektedir ve bu durumda yorum pek çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Rüyada güzel giysiler görmek hayır olarak çirkin giysiler görmek de şer olarak kabul edilir.

Rüyada Yeni Giysiler Görmek

Rüyayı gören kişinin kazançlı işlere yatırım yapacağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine ve kendisini özel hissedeceği şekilde muamele göreceğine tabir edilir. İtibar kazanmaya, yükselmeye ve terfi etmeye yorulur.

Rüyada Yeni Giysiler Aldığını Görmek

Bu rüya da yeni giysiler görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin doğru kişilerle bir araya geleceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine bu sayede çok daha rahat şartlarda yaşama olanağına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Giysiler Görmek

Rüya sahibinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, esenliğe kavuşacağına ve kötü günlerini arkasında bırakarak güzel günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Eski Giysiler Görmek

İyi değildir ve rüyanın anlamına benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ticarette zarar edeceğine, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına bu nedenle geçiminin de çok zorlaşacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Giysiler Görmek

Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir ve rüya sahibinin hastalanacağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yaşam sevincini kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!