RuyaTabirleri.com

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, hatalı, ayıplı, gizli kapaklı iş yapmaya, arkadan konuşmaya, dedikoduya, iftiraya ve günaha işaret eder. Rüyayı gören kişinin saman altından su yürüttüğüne, arkadan iş çevirdiğine, her şeyi kendi istediği kılıfa uydurduğuna ve çıkar peşinde olduğuna işaret eder. Rüyada gizlenmek, hiç beklenmedik bir anda alışılmamış ve daha önce yaşanmamış olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Gizlendiğini Görmek

Rüyada gizlendiğini görmek, menfaat elde etmeye, fayda sağlamaya ve bunun için her türlü kötü işleri yapmayı göze almaya işaret eder. Kişi, kendi çıkarı için yalan yanlış laflar edecek, başkasının malına ya da parasına göz dikecek veya hak yiyecek diye yorumlanır.

Rüyada Eve Saklanmak

Rüyada eve saklanmak, büyük bir melanete uğramaya, korkunç bir felaket ve musibet yaşamaya, gözyaşı dökmeye ve yasa boğulmaya tabir edilir. O evde yaşayan bir kimsenin acısını yaşamaya yorulur.

Rüyada Birinden Saklanmak

Bir kimse rüyasından birinden saklandığını görürse eğer, tatsız, üzücü ve kötü olaylar yaşayacak, sevdikleri ile arasına mesafe girecek ve çok üzülecek demektir. Rüya sahibinin gönül kırıklığı yaşayacağı, derdinden ve kederinden ne yaptığını bilmez olacağı bu nedenle de yanlış yollara sapacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağacın Arkasına Saklanmak

Bir kişi rüyasında kendini bir ağacın arkasına saklanmış olarak görserüyası, ulu, yüce ve bilge bir kişiden ders alacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, ferahlık, esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Düşlerin gerçekleşeceğine, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine tabir edilir. Hayır bulmak şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gizlenmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayse (21 Nisan 2015 saat: 04:34)

  Ruyamda sevdigim hoslandigim adamdan saklaniyorum onun isyerinde 2 ci katta gizleniyorum cunku ayagimda ayakkabi yok ole gormesini istemiyorum onun yanindada onun yaninda calisan kadin var onunla beraber yan odaya geliyorlar bende gizleniyorum beni ayakkabisiz gorsun istemiyorum

 2. Mahmut (28 Şubat 2015 saat: 22:37)

  Rüyamda 2 kişi bıçakla saldırdı ben onları durdurup tekme atıp evime kaçtım. Çok korkutucuydu eve girince rahatladım. Daha sonra elinde 2 köpekle beni arıyan bi kişi gördüm bende o sırada bi duvarın arkasında saklaniyordum. Beni bulamadı o kişi. Daha sonra bitti rüya.

 3. Ayse (22 Şubat 2015 saat: 10:22)

  Ruyamda bir evin icinde teyzelerimle kuzenlerimle hep birlikteyiz. Bir gece disarida birinin yine bizim tanidigimiz birini oldurdugunu gordum camdan. Katil bizim evdeki kisilerin de pesindeymis. Ben herkesi uyandirip anlattim bu olayi. Katil evi gozetliyor hickimse disari cikmasin evin butun perdelerini kapattik tum odalari topladik tek bir odada hep birlikte kaldik. Katil eve girince evi terkettigimizi sanip pesimizi biraksin diye dusundum. Sonra uyandim bu sekilde.

 4. kayra (14 Şubat 2015 saat: 14:15)

  rüyamda eve hırsız girmeye çalışıyor ben yer yatağında yatmış uyur gibi yapıyorum çok korkuyorum kalp atışları duyuyorum biri bana kapı çok sağlam içeri giremez diyor o sırada kapının aralanıp içeri hırsızların girdiğini görüyorum aynadan çaktırmadan ne tarafa gittiklerine bakıyorum yatak odasına girip evden çıkıyorlar aklıma altın yüzüğüm geliyor kesin çaldılar diyorum kalkıp yürürken antrenin duvarlarında 2 kısmında hırsızların içeri girmek için duvarın belirli yerlerini kırdıklarını görüyorum fakat sanki tekrar kapatmışlar gibi yani duvardan diğer taraf gözükmüyor sanki dikilmiş gibi yatak odasına giriyorum yüzüğümü görüyorum hırsızlar sahte sanıp almamışlar başka birşeyde çalınmamış gibi tabir ederseniz sevinirim selam ve sevgiyle

 5. hacer (10 Ocak 2015 saat: 13:04)

  Rüyamda bir erkek tarafından sürekli takip ediliyordum eve girdiğimde sürekli camdan bana bakıyodu arabanın içinden bende bütün perdeleri kapattım ama hala gitmiyordu daha sonra büyük bir markete gittim oda oraya geldi ve ben sürekli ondan kaçtım ama sonunda beni yakaladı ve uyandım.

 6. serkan (26 Aralık 2014 saat: 12:04)

  Rüyamda birçok kuduz köpek ten kaçıyorum ama hiç korkmuyorum bir eve sıgınıyorum ev dışardan karanlık hiçbir şekilde içi görün müyor eve giriyorum kapıyı kardeşim açıyor evde kardeşimin ufak kızı var kardeşim bana diyor onlar bizi göremez ve kokumuzu alamazlar bir ara pencereyi açıyor gibi ondan sonra korkmaya başlıyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,