RuyaTabirleri.com

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, hatalı, ayıplı, gizli kapaklı iş yapmaya, arkadan konuşmaya, dedikoduya, iftiraya ve günaha işaret eder. Rüyayı gören kişinin saman altından su yürüttüğüne, arkadan iş çevirdiğine, her şeyi kendi istediği kılıfa uydurduğuna ve çıkar peşinde olduğuna işaret eder. Rüyada gizlenmek, hiç beklenmedik bir anda alışılmamış ve daha önce yaşanmamış olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Gizlendiğini Görmek

Rüyada gizlendiğini görmek, menfaat elde etmeye, fayda sağlamaya ve bunun için her türlü kötü işleri yapmayı göze almaya işaret eder. Kişi, kendi çıkarı için yalan yanlış laflar edecek, başkasının malına ya da parasına göz dikecek veya hak yiyecek diye yorumlanır.

Rüyada Eve Saklanmak

Rüyada eve saklanmak, büyük bir melanete uğramaya, korkunç bir felaket ve musibet yaşamaya, gözyaşı dökmeye ve yasa boğulmaya tabir edilir. O evde yaşayan bir kimsenin acısını yaşamaya yorulur.

Rüyada Birinden Saklanmak

Bir kimse rüyasından birinden saklandığını görürse eğer, tatsız, üzücü ve kötü olaylar yaşayacak, sevdikleri ile arasına mesafe girecek ve çok üzülecek demektir. Rüya sahibinin gönül kırıklığı yaşayacağı, derdinden ve kederinden ne yaptığını bilmez olacağı bu nedenle de yanlış yollara sapacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağacın Arkasına Saklanmak

Bir kişi rüyasında kendini bir ağacın arkasına saklanmış olarak görserüyası, ulu, yüce ve bilge bir kişiden ders alacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, ferahlık, esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Düşlerin gerçekleşeceğine, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine tabir edilir. Hayır bulmak şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,