RuyaTabirleri.com

Rüyada Gizli Görmek

Rüyada gizli görmek, ortaklık kurulmuş olan bir kişi ile aranın açılması yüzünden çalışmaların ya da projelerin yarıda kalacağına, bu yüzden sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Gizli Kamera Görmek

Sevilen bir kişinin başına gelecek olan kötü bir durumdan ötürü büyük bir üzüntü duyulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına ve rakiplerle tartışma yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Gizli Geçit Görmek

Kişinin, yaptığı işte aldığı başarıları kıskanan kişiler tarafından kötü durumlara düşürüleceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine tabir edilir.

Rüyada Gizli Aşk Yaşamak

Yaşanacak üzüntülü olaylardan ötürü huzurun kaçacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada Gizli İş Çevirmek

Sorunların daha da artacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gizli Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. deniz (05 Ocak 2015 saat: 16:15)

    Ruyamda zenci biriyle birlikteydim ve hamile oldugumu soyluyordu. bende inanmistim bana kendi doktor raporunu gosterdi ve bende hamile olduguma inandim. bizim en yakin arkadaslarimizda bir ciftti beyaz ikiside o kadin da hamileydi ayni anda hamile kaldik. ben sari bir elbise giymistim ve pembe bi arabanin yanindaydik geceydi bir restorandan cikmistik birlikte cift olarak. ama zaman gecti benim karnim sismedi sonra diger arkadasimin karni sisti. herkes mutluydu ben haric. sonra tahlile baktim zenci sevgilimin tahlili oldugunu farkettim dc+ givi bisey yaziyodu. A bu benim tahlilim diil ben hamile diilim galiba dedim. sonra bi fas cay evine gittik asiri luks duvarlar vardi altin varakli her yer. Sedirde tum ailemi gordum zenci sevgilimle gitmistik ve bize cay icin dediler. cocuk benle pek ilgilenmedi gulup duruyordu bende oturdum teyzemlerin yanina cay istemem dedim zorla ic ic dediler ictim bende. Garip olan bu cayli sahneden once ben 3 erkek gordum bu cocuklar benim normal arkadaslarimmis baya yakisiklilar bunlar bi oyun kurmuslar gizli bende dahilim ve buyuk gri genis bi binanin arkasina geciyorlar ve hortunlari birbirine ekleyerek su sikiyorlar ucu ayni anda ve planimiz basariya ulasiyo. ben plandan yana mutluyum ama hamile olmadigimi gec anladigim icin uzgunum. zenci cocugu zaten sevmiyorum ama yinede salak diyorum kendine hemen inandin hamile olduguna. sik sik uyandim ruyadan. genel hatlariyla boyle.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,