RuyaTabirleri.com

Rüyada Göbek Deliği Görmek

Rüyada göbek deliği görmek, iyi değildir. Mutsuz ve huzursuz olmaya, işlerden yana zarar etmeye, hayal kırıklıkları yaşamaya, emeklerin karşılığını görememeye ve içine düşülen buhran nedeni ile hastalanıp yatağa düşmeye tabir edilir. Kötü ve hayırsız bir rüyadır. Rüya sahibinin beklentilerinin yerine gelmeyeceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Göbek Görmek

Rüyada göbek görmek, aile içindeki yaşama, büyüklerin geçimini sağlamaya, hayatını yatarak değil çalışarak ve alın teri dökerek geçirmeye işaret ederken aynı zamanda bir kişiye yaptığı başarılı işler nedeni ile kefil olmaya ve onu örnek göstermeye rivayet edilir.

Rüyada Büyük Göbek Görmek

Rüyada büyük ve şişman bir göbek görmek, musibetlerle ve melanetlerle karşılaşmaya, eve kapanmak zorunda kalmaya, işine gitmeye engel olacak durumlarda kalmaya, zorluk ve zahmet çekmeye, huzursuz olmaya ve kötü günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada göbek bağı görmek, rüya sahibinin çok iyi anlaşacağı, fikirlerinin ve duygularının örtüşeceği bir kişi ile tanışacağına bundan sonra onunla yediğinin içtiğinin ayrı gitmeyeceğine ve her işi onunla birlikte yapacağına işaret eder.

Rüyada Göbek Kordonu Görmek

Rüyada göbek kordonu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında mutluluk ve heyecan verecek bazı olaylar yaşanacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, hem özel hayatının hem de aşk hayatının büyük bir uyum içinde olacağına ve kişinin mutluluğun kapılarını aralayacağına alamet eder.

Rüyada Göbeğin Kanaması

Rüyada göbeğin kanadığını görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduklarını çekemeyen ve ilerlemesini gölgelemeye çalışan bir takım kişiler olduğuna yorulur. Bu kimselerin sinsi insanlar olduğuna, rüya sahibinin yüzüne güldüğüne ama arkasından yalan yanlış sözler ederek onu karalamaya çalıştıklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!