RuyaTabirleri.com

Rüyada Göbek Görmek

Rüyada göbek görmek, geçime ve geçim yollarına işaret eder. Rüya sahibinin kazanç elde ettiği yöntemlere ve yollara tabir edilir. Kişi, ekmeğini kendi işini yaparak mı, bir iş yerinde maaşlı elman olarak çalışarak mı, hazır kazanç elde ederek mi kazanıyor buna delalet eder.

Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin iş yaptırdığı birinden çok memnun kalacağına ve bu kişiyi çevresindeki herkese tavsiye edeceğine delalet eder. Olması gereken boyutlarda bir göbek görmek, mutluluk ve sağlık demekken, büyük bir göbek de bunun tam tersi anlama gelir.

Rüyada Göbek Deliği Görmek

Rüya sahibinin çok başarılı olacağına fakat başarısı nedeni ile kibir içinde olmaması gerektiğine tabir edilir. Rüya sahibi eğer geldiği yeri hazmedemez de tabir yerindeyse burnu büyürse, gözden düşebilir.

Rüyada Göbek Kesmek

Rüya sahibinin çevresinde bulunan samimiyetsiz kişilerin varlığına tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibinin yüzüne karşı ne kadar ılımlı ve iyimserlerse arkasından da bir o kadar hain ve ikiyüzlüdürler. Bu kişilerin art niyetli ve kem gözlü oldukları söylenir.

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüya sahibinin yediği içtiği ayrı gitmeyen, çok iyi anlaştığı, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiye işaret eder. Bu kişi ile rüya sahibi arasında ortak bir iş yapma fikri gelişebilir her iki tarafta bu işe sıcak bakabilir.

Rüyada Kendi Göbeğini Görmek

Rüyasında göbeğini gören kişinin hayattan yana şansı açılacak ve yüzü gülecek demektir. Rüya sahibi kendisi için çok hayırlı olacak ekmek kapıları ile karşılaşacak ve rızkı genişleyecektir.

Rüyada Büyük Göbek Görmek

Rüya sahibinin hayatının düzene girmesine, işlerinin artmasına ve çok daha iyiye giderek, kişiye büyük gelir getirmesine delalet eder. Bolluk ve bereket olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: