RuyaTabirleri.com

Rüyada Göç Etmek

Rüyada göç etmek, rüya sahibinin hastalanacağına ve uzun bir süre bu durumdan şikâyet edeceğine delalet eder.  Aynı zamanda, yapılacak hataların ya da beceriksizliklerin iş hayatına darbe vuracağı ve hatta iş hayatını bitirebileceği ve bu yüzden çok dikkat edilmesi gerektiğine ve atılacak adımların iyi hesaplamasına işaret eder.

Rüyada Hicret Etmek

Rüyada hicret etmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük ve olumlu değişimler yaşanacağına ve çok büyük kazançlar elde edip çok iyi yerlere geleceğine ve hayatını baştan aşağı değiştireceğine delalet eder. Aynı zamanda, evlenip başka bir ülkede ya da şehirde yeni bir hayat kurmaya ve geçmişte yaşanmış olan olayları tamamen unutmaya yorulur.

Rüyada Yer Değiştirmek

Rüyada yer değiştirmek, yakında çok güzel olayların yaşanacağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına ve hayırlı ve bol kısmetli günlerin geldiğine işarettir. Yapılan işlerin çok iyi sonuçlar doğuracağına ve makam sahibi olunacağına da delalet eder.

Rüyada Gitmek  

Rüyada gitmek, hayırlı işlerin yapılacağına ve beklenen kişiden olumlu haber geleceğine işarettir. Rüya sahibinin, işlerinde yaşanacak büyümeye, kazancında yaşanacak artışa ve yapacağı işlerde alacağı hediyelere yorulur. Aynı zamanda, gidilen yerin durumuna bağlı olarak kısmetin kapanmasına, uğranacak zarara ve büyük felaketlere delalet eder.

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek, aile hayatında ve iş hayatında yapılan bazı hatalar olduğunu ve bunların düzeltilmesi gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, okula gitme zamanının geldiğine ve eğitim için bir okula girmeye yorumlanır.

Rüyada Dershaneye Gitmek

Rüyada dershaneye gittiğini görmek, yaşanacak büyük sevinçlere, sorunların çözümüne ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişi için yeni ufukların açıldığına ve büyük başarıların çok yakına geldiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Göç Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. özlem Ünal (15 Ağustos 2015 saat: 14:00)

  Bugün gördüğüm rüya da evimi gocuruyorum başka bir sehre ve uçakla eşyalarımı gocuruyorum ama bir türlü annemden ayrılamiyorum..ve cok kalabalık insanlar evini nasıl uçağa sığdiracak die hayret ve cok zengin bir insanım mis gibi gipta ile bakıyorlar ve de çok büyük bir ilgi var havaalanı olarak gördüğüm yerde ve saatlerce insanlar benim eşyalarımın tasinmasini beklediler ….ne anlama gelir acaba….teşekür ederim şimdiden. ..

 2. Halil (08 Nisan 2015 saat: 06:17)

  Bir kutlama gibi bir yer varmış dükkan bende o kutlama için bir çuvalda yılan aldım o yılanı iki çuvala koydurttum kaçmasın diye o sırada bir kadın yılan alıyordu ama yılan kadını ısırdı ve hiç bir şey olmadı sonra evime gittim savaş yüzünden başka yerlere taşınacakmışız yılanları almak için geri döndüğümde adam bana yılanların parasını 6 katı fazla rakama satmaya çalıştı ama almadım dükkan sahibi üstüme geldikçe adamlarıyla bende yılanı çözüp adama saldım ve dükkandan kaçtım evime gelince düşmanların orayı işgal edeceğini duydum ailemi ve kız arkadaşımı alarak kaçtım sonra yeşillik bir tepenin başından dülman askerlerini gördüm İŞİD gibiydi sanırım. Her vurduğum o silahla ölüyordu ama hepsi rüya bu kadar bu ne anlama geliyor acaba.

 3. Fatma altınkaya (13 Şubat 2015 saat: 06:52)

  Rüyamda bir tanıdığımız istekte bulunmuş çocuklarımla almanyaya gidiyoruz geçici olarak.oraya ulaştığımızda bize göl kenarında bir ev tutulmuş göl masmavi çok güzel otları yeni kesilmiş bir çayır varsonra bizim ev ama pencerelerinden gölü görüyor.ev kulanılmış eşyalarla döşenmiş sonra oğlumla oda paylaşıyoruz bizi komşular gezmeye götürmek için alıyorlar. Birden eşimle kızımda bizimle berabermiş.çocularımın üzerinde eski giysiler var niye onları giydiniz diyorum .yanımdakilerde evdeyken yıkansın diye verdiğim tişörtleri giymişler onları tanımıyorum tişörtler yinede giyilebilir durumdalardı.

 4. bahar (01 Aralık 2014 saat: 16:50)

  bizim bir yaylamız var.oradaki eski evimizden köye göç ettiğimizi gördüm eşyalar arabayla 1 seferde gitmiyordu bunun için 2.kez araba gelcekmiş ben, babam, ablam, beklerken arabayla gitmiyordum. fakat yeğnimi hazırladım hadi biz gidiyoruz dedim ablamlar arkadan sonra gelecekmiş dedim.Ablam üzgün birşekilde beni bakıyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,