RuyaTabirleri.com

Rüyada Göç Görmek

Rüyada göç görmek, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek köklü ve kalıcı değişikliklere işaret eder. Rüya sahibinin hayatını tamamıyla değiştirecek yeniliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Eline geçen fırsatları çok iyi ve doğru bir şekilde değerlendirerek büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına ve başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada Göç Etmek

Rüya sahibinin, hayatında çok yeni bir sayfa açacak, kendisini kısa süre içinde çok iyi yerlere getirecek ve kazancını birkaç kat arttıracak bir işe gireceğine, bu sayede sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına ve zenginliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada Göç Yüklemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının büyük kazançlar edineceği bir fırsatla şenleneceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, kazancını çok arttıracağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Göç Taşımak

Rüya sahibinin, hayatı içinde kendisine uygun olmayan bazı davranışlarda bulunduğuna, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, bu yüzden çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına alamet eder.

Rüyada Göç Edenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin, zarar üstüne zarar göreceğine işaret eder. Sorunlarının kendisini aşacağı ve büyük sıkıntılar çekeceği bir döneme gireceğine, bu yüzden gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine ve kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda göreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!