RuyaTabirleri.com

Rüyada Gofret Görmek

Rüyada gofret görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girileceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada Gofret Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok daha fazla arkadaşlık kurması ve sosyalleşmesi gerektiğine, bu sayede iş stresinden kaynaklanan büyük ve yıpratıcı sorunlardan yakın bir zamanda herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kurtulacağına, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine işaret eder.

Rüyada Gofret Yediğini Görmek

Rüyada gofret yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, sosyal hayatında kendisine daha iyi arkadaşlar bulması ve içinde bulunduğu sıradan yaşamdan az da olsa kurtulması gerektiğine, ancak bu sayede çok büyük bir ferahlama yaşayabileceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kendisini geçici de olsa kurtarabileceğine alamet eder.

Rüyada Gofret Almak

Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında çok dikkatli bir şekilde kontrol etmesi, gözden geçirmesi, gerekiyorsa tamir etmesi gereken bir sorun ya da durumun olduğuna, eğer yakın bir zaman içinde müdahale etmezse çok daha büyük sorunlara sebep olacağına, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine delalet eder.

Rüyada Çikolatalı Gofret Görmek

İş hayatında attığı doğru adımlar ve elde ettiği başarılar sayesinde insanların güvenini kazanan rüya sahibinin her zaman başarılı olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gofret Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep yıldız (14 Şubat 2015 saat: 10:16)

    Dershanedeki bi erkek arkadasimla pes oynamaya gitmek icin hazirlaniyoruz ama birden onu bulamiyorum dershanede onu ariyorum sonra ne oldugunu anlamadan Babam yeni bir dükkan açmış ve onu ziyarete giderken buluyorum kendimi. Gitmeeen once yasadigim seyleri hatirlamiyorum iki tane kiz arkadasim var yanimda biriyle gofret alirken digeri dukkana hediyelik esya almaya gidiyo ama geldiginde elinde kucuk bi semsiye ve turbanli bi sekilde geliyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,