RuyaTabirleri.com

Rüyada Göğsünden Süt Akması

Rüyada göğsünden süt akması, hayatınız boyunca rahat bir şekilde yaşayacağınıza, mutlu olacağınıza ve güzel bir yaşam süreceğinize işarettir. Göğsünden süt gelen kişiye hayırlı bir evlat nasip olur. Ömür boyu sürecek nimet ve esenliktir. Rüyada göğsünden süt gelen kişinin ailesi mutlu ve saadeti devamlı olur. Süt beyazlıktır, beyazlık da tabii ki her zaman hayırdır.

 Rüyada Göğsünden Sütün Fışkırdığını Görmek

Rüyada görülen süt daima beyazlığından dolayı mutluluk, masumiyet ve ferahlığa işarettir. Böyle bir durumla karşılaşan kişi hayatı boyunca sıkıntı çekmez; daima bolluk ve bereket yaşar.

Rüyada Memede Süt görmek

Bu rüyayı gören kişi dünyada ve ahirette daima güçlü ve dirayetli olur.

 Rüyada Göğsünden Süt Sağmak

Bu rüyayı gören işinde ilerler. Yaptığı meslekte çok başarılı olur. Aynı zamanda çalışkanlığa ve dürüstlüğü de işarettir. Bu rüyayı gören kendi azmiyle çok yüksek mevkilere gelir.

Rüyada Göğüsten Süt Akması

Süt beyazlığından dolayı saflık ve temizlik demektir. Sıkıntı ve derde gark olan kişi göğsünden süt aktığını görürse bu rüya tüm sıkıntıların geçeceğine işarettir.

Rüyada Meme Görmek

Rüyada görülen meme eş veya kızdır. Bu nedenle memenin hali eşin ve kızın hali ile benzerdir. Meme eğer çirkinse bu iki kadındaki kötülüğe güzelse de iyiliğe işarettir.

Rüyada süt emmek

Rüyada süt emmek Kirmani’ye göre daima ganimet ve mala delalettir. Eğer sütü eti yenen hayvandan emerseniz helal mal elde edersiniz. İnsandan emilen süt ise haram bir kazançtır.

Rüyada Süt Emzirmek

Eğer emzirdiğiniz kişi kendi çocuğunuzsa bu rüya o çocuğun hayırlı olmasına işarettir. Yabancı bir kimseyi emzirdiğinizi gördüyseniz ve o kişiyi tanıyorsanız, rüyanın yorumu vereceğiniz destek ve ona arka çıkmanızdır.

Rüyada Süt Görmek

Rüyada görülen süt hayırdır. Zahmetsiz elde edilen kazanç, dinde güzellik ve ahlaktır. Sütün çokluğu artacak mala işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Göğsünden Süt Akması İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayşe (26 Ağustos 2016 saat: 11:50)

    Ben bekar bir kızım 3-4 gün önce kendimi hamile gördüm ve o rüyadan iki gün sonra da kız bebeğim vardı ve kızım için kendimden süt sağdığımı gördüm baya yarım kg 1 kg kadar süt geldi tek göğsümden. Üst üste böyle rüyalar görünce yorumlanmasını istedim teşekkür ederim

  2. reyhan (10 Mayıs 2014 saat: 08:39)

    rüyamda 1,50 yaşındaki kızıma süt veriyodum oda çok güzel emiyor sonrada bana bakıp hafif tebessüm ediyor duruyodu bende tekrar ısrar ediyordum emmesi için sütüm okadar çoktuki sütüm agzına akıyordu bile sonra bende ablama diyordum sütüm okadar çokki bari birazdaha emseydi boşa gitmesin diyordum rüyamdada zaten sütten kesmiştım ben bu rüyayı 2 gün aynı şekilde gördün /şim diden tenkü

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,