RuyaTabirleri.com

Rüyada Göğsünden Süt Geldiğini Görmek

Rüyada göğsünden süt geldiğini görmek, çok zengin bir hayat sürüleceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, evli kişiler, için de geleceği parlak evlatlara sahip olmaya işarettir. Rüyasında göğsünden süt geldiğini gören kadına ailesinden yüklü bir miras kalır. İş sahibi olmaya, ev ya da arsa satın almaya ve yatırım yapmaya da işaret eden rüya, aynı zamanda kadınlar için bebek sahibi olmaya duyulan özlem olarak da tabir edilmektedir. Aile içindeki huzura, kişinin çevresinde bulunan iyi arkadaş ve dostlara da yorumlanır.

Rüyada Göğüsten Süt Akması

Rüyasında göğsünden süt aktığını gören kişi çok hayırlı ve helal süt emmiş biri ile evlenir, evli ise de vefalı ve sorumluluk sahibi çocukları olur. Rüyada göğsünden süt akan kişi bir erkek ise, yanlış bir yola girdiğine işaret eder. Bereketli bir yaşama ve hane halkında her zaman bolluk olacağına da tabir edilir.

Rüyada Hamile Bir Kadının Göğsünden Süt Gelmesi

Görüldüğü gibi yorumlanan rüyalardan biridir ve kişinin sağlıklı bir evlat sahibi olacağına tabir edilir. Rüya sahibi bekar bir bayan ise yakın zamanda evlenip gebe kalacağına tabir edilir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, kişinin iyi ve özenilesi bir yaşama sahip olacağına da yorumlanır. Her zaman düzenli bir gelire sahip olmaya ve kolay bir yaşama sahip olmaya da delalet eder.

Rüyada Göğüsten Gelen Sütü Sağmak

Birikim yapılacağına ve kimsesiz, yardıma muhtaç kişilere yardımda bulunulacağına işaret eden rüya, kişinin Allah katında da makbul olduğunu, sevaplarının çokluğunu simgeler. Süt sağan kişi tutumlu olur ancak parasını ihtiyacı olanlarla paylaşmakta çekinmez. Çalışkan bir kişiliğe ve sabırlı olmaya, işinde başarılı olmaya ve yükselmeye de işaret eder. Göğsünden süt sağmak, rüya sahibi için kendi ayakları üzerinde durmaya ve çabalarının boşa gitmemesine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Göğsünden Süt Geldiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seda (12 Nisan 2016 saat: 14:30)

    ben istihare yaptım ve rüyamda gögüsümden akan sütü biberona dolduruyodum ve diger gögüsümden süt fışkırıyodu yerler batmasın diye elimle tutuyodum bide bebek vardı galıba biberona doldurdugum süt sarımtıra ama diger gögüsmden akan süt beyazdı

  2. nurhan (21 Mayıs 2015 saat: 00:04)

    Ben sozlumu gordum ondan hamile oldugumu sonra dogum yaptigimi bide babami gordum ziyarete gitmek icn dedemle hzrlniyorlardi beklegin bnde geliyorum dedim sonra sag gogsumde sutum kaynadigini hissettim bebegimin ac oldugunu hissettim ruyada sonra cocugumuemziriyim oyle gelecem dedim ve cocugumu emzirmek icn kucagima aldm ama bebegimi yigenim olarak gordum sasirdim bnm bebegim yigenimmi dedim kendi kendime ruyanda sonra teyzemin evindeydim ordateyzemle karsi karsi oturuyoruz bnde bebegi emzirmek icn kucağımdaydi bebegi emirdim ama fazla sütü icmedi tok oldugunu hissettim yedekte bulunmsi icin biberona sutumu dolduruyordum kendi kendime maşallah suttum ne ggüzel dedim ordan sonra hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,