RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Göğsünden Süt Gelmesi

Rüyada göğsünden süt gelmesi, zengin olmaya, mutluluğu yakalamaya, güzel ve rahat bir hayata kavuşmaya rivayet edilir. Kişinin aile hayatında huzurlu olacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına ve kendisini ömür boyu başının tacı edeceklerine işaret eder. Rüyasında göğsünden süte geldiğini gören kişinin aile saadeti, parası ve malı artar diye kabul edilir.

Rüyada Göğsünden Süt Fışkırması

Rüyada göğsünden süt fışkırması, rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının kendisinin istediği gibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Göğsünden Süt Gelmesi

Rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi o kişinin gerçek hayatta da bir evlat sahibi olacağına ve bu evladın rüya sahibinin hayatına uğur getirmesine işaret eder. Rüya sahibinin evlat sahibi olması sayesinde hem işlerinin açılacağına hem de en kutsal duyguları yaşama şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada Göğsünden Süt Sağmak

Rüyada göğsünden süt sağmak, rüyayı gören kişinin mesleğinde çok başarılı olacağına ve sahip olduklarına kendi çabası, inancı ve çalışkanlığı sayesinde kavuşacağına delalet eder. Kişi, var gücü ile çalışarak bolluğa kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Göğsünden Süt Aktığını Görmek

Rüyada göğsünden süt aktığını görmek, sıkıntıların, sorunların ve dertlerin biteceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Göğsünden Süt Emzirmek

Rüyada göğsünden süt emzirmek, iki türlü tabir edilir. Kişinin rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, çocuğuna vereceği emeklerin boşa gitmeyeceğine ve ondan yana razı geleceğine işaret eder. Kişi eğer başka birini emzirdiğini görürse o halde birine destek vereceği şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: