RuyaTabirleri.com

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada göğüs görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında güvenilirliği ve dürüstlüğü ile bilinen, emanete ihanet etmeyen, sözünün eri, ibadetini hiç aksatmayan, yalan dolan bilmeyen bir kişi olduğu için insanlar tarafından çok sevildiğine, başı sıkıştığında insanların yardıma koştuğuna, kendisini ve kalbini Allah yoluna adadığına ve etrafındaki insanlara da hak yolunu öğrettiğine işaret eder.

Rüyada güzel ve muntazam göğüsler görmek şansa, uğura ve kısmete işaret eder. Göğüslerin çirkin ve şekilsiz olması özel hayatta yaşanacak olan kalp kırıklıklarına, ayrılıklara ve gözyaşlarına delalettir. Rüyada büyük göğüs görmek ateist ya da gayri Müslim olan birinin kendini Müslümanlığa adayacağına işaret eder. Rüyada göğüs görmek işlerin hafifleyeceğine, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine ve zor durumların iyileşeceğine de işaret etmektedir. Rüyada göğsünde bir taş olduğunu gören kişinin kalbi nasır tutar ve duyguları körelir. İnsanın göğsü, insanın tüm yaşamını simgeler bu nedenle göğsün yayvan olduğunu gören kişi için ferahlık ve esenlik vardır fakat göğsü dar olan kişi için sıkıntılı, zorlu ve meşakkatli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Göğsün Ağrıması

Rüyayı gören kişinin, günaha işlemeye çok düşkün bir akrabasını ya da bir tanıdığını yanlış işler yapmaması için ikaz edeceğine ve eğer yanlış bir şey yaparsa başına neler geleceğini anlatacağına tabir edilir.

Rüyada göğsünde ağrı ya da sancı olduğunu hissetmek, rüya sahibinin birine haksızlık ettiğini bildiği için pişmanlık duyarak, azap çektiğine işaret eder.

Rüyada Göğsünü Kapatmak

Rüyada göğsünü göstermemek için kapatmak ya da gizlemek ve göğsünde bir şey saklamak ama bunu başaramamak evli olmayan kişiler için nikâh ya da yeni bir aşk anlamına gelir.

Rüyada Birinin Göğsünde Uyumak

Bir kişi rüyasında sevgilinin göğsünde uyuduğunu görürmesi, o bölgede bir sağlık sorunu olacağına işaret eder. Eğer kişinin zaten sağlık problemi varsa o zaman bu rüyası kendisinin şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın memesi görmek kız evlat ile tabir edilir. Rüyasında kadın memesi gören kişinin bir kız evladı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Göğsünde Kıl Görmek

Rüyasında göğsünde kıl olduğunu gören kişinin insanlar üzerindeki olumlu vizyonu al aşağı olur. Kişi, deyim yerindeyse irtifa kaybeder ve tüm saygınlığını, tüm değerini kaybederek gözden düşer.

Rüyada Göğüs Kılı Görmek

Rüya sahibinin, çok okuyan ve okuyarak kendini geliştiren bir kişi olduğuna, bu sayede ilim irfan sahibi olduğuna, çok büyük bir Allah sevgisi taşıdığına, iş hayatında gerçekleştirdiği hayırlı ve büyük çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve daha büyük işler için Allah’ın izni ile adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada Göğüs Büyümesi

İş hayatında çok hayırlı ve büyük projelere imza atmış olan rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına ve sağlığına ve beslenmesine dikkat ettiği için çok zinde ve sağlıklı bir kişi olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, başka rüya tabirlerinde tam tersi bir yorum yapılmaktadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşılaşacağı kötü durumlardan ötürü çok büyük bir borç altına gireceğine işaret eder.

Rüyada Göğüs Kanseri Görmek

Rüya sahibinin, insanların haklarına, yapmak istedikleri şeylere, hayatlarına, ailelerine ve kendilerine saygı gösteren, yeri geldiğinde onları savunan, başka insanların hayatlarına karışılmasını ve karışan insanları engelleyen ve insanları oldukları gibi kabul eden bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!