RuyaTabirleri.com

Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi

Rüyada göğüsten süt geldiğini görmek, rüyayı gören kişinin yardımsever ve yüce gönüllü biri olduğuna işarettir. İyi ameller işleyen ve Allah katında değerli işlerle meşgul olan kimseyi işaret eder. Rüyasında göğüsten süt aktığını gören kişinin talihi açık olur ve bekar ise evleneceği kimse ile tanışır. Büyük fırsatların habercisi olan rüya aynı zamanda düşmanların kişiye zarar veremeyeceğine de yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli bir kadın ise, çok kısa zamanda gebe kalır ve hayırlı bir evlat sahibi olur. Yaşlı bir kadın bu rüyayı görürse eceli ile ahirete göç eder. Rüyasında memelerinden süt geldiğini ama sonra kesildiğini gören kişi geçim darlığına düşer ve ailesi ile ilgili kötü bir haber alır.

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyasında biçimli ve güzel göğüs gören kişinin şansı her konuda açık olur ve olumlu gelişmeler yaşar. Görülen göğüslerde şekil bozukluğu varsa ya da biri diğerinden farklı ise, işlerin aniden bozulacağına ve maddi kayıplar yaşanacağına delalet olur. Büyük, dolgun göğüsler görmek ise berekete yorulur. Kişi maddi ve manevi olarak kısmetli ve zengin bir hayat sürer. Bazı alimler büyük göğüs görmenin aksi şekilde kişiyi dar boğaza sürükleyecek bir maddi sıkıntıya düşüreceğine işaret eder.

Rüyada Bebeğe Göğüsten Süt Emzirmek

Rüyasında bir bebeğe göğsünden süt emzirdiğini gören erkek, üzüntü veren, elem dolu bir duruma düşer. İçine kapanık, melankolik bir ruh halinin de işaretçisidir. Kendisini birinin göğsünden süt emerken gören kişi suç işler ve ağır bir hapis cezası alır. Rüyada süt emzirmek ve süt emmek her şekilde hayırsız durumlara ve üzücü olaylara gebe kalmak anlamına gelir. Kendi memesinden süt emdiğini gören kadın tüm servetini yitirir ve etrafındaki kimselere de maddi açıdan zarar verir.

Rüyada Annesinin Göğsünden Süt Emdiğini Görmek

İslami yorumcular, kişinin annesinin göğsünden süt emdiğini görmesinin Allah katında çok makbul işler yapacak olduğunun ve helal kazanç sahibi olacağının, malının, mülkünün de bereketli şekilde artacağının işareti olduğunu söylerler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. emel (08 Temmuz 2015 saat: 03:55)

    Rüyamda yukarıdan denize iniyorum sonra ölen anlamın evine geliyorum asansöre bindim asansör hızla yukarı çıkmaya başladı bozulduğunu düşündüm daha sonra istediğim kata indim anlamın evinde diğer ablam da vardı annemin göğsünden süt geldiğini ve bunun hasta olan ablama şifa olacağını söyledi yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler

  2. özge (24 Mayıs 2015 saat: 12:11)

    Ruyamda bir bebegim vardi ve onu emzirdim goguslerimden sut geldigini de gordum.ama bebegi birine evlatlik vermisim cok agladim.daha sonra gozumum onunde bir adam öldürüldü.sanki ben öldürmüsüm gibi polisten kactim bebegimi de kaybettim bulamadim. gecen gunde 3tane gogusu olan bi kadin gormustum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,