RuyaTabirleri.com

Rüyada Gök Görmek

Rüyada gök görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bu sayede sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine alamet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Görmek  

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Gök Yarılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük bir işe gireceği sırada kendisi ile ortaklık kurmuş bir kişi ile arasına kara kedi gireceğine, bu sayede hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına ve kısa süreli de olsa bazı kırgınlıklar olacağına delalet eder.

Rüyada Gök Cisimleri Görmek  

Rüya sahibinin, hayatı içinde hiç beklemediği bir anda ve beklemediği bir konu üzerinde çeşitli gelişmeler yaşanacağına, bu sebeple bazı girişimlerde bulunulacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak

Rüyayı gören kişinin, işlerinin kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!