RuyaTabirleri.com

Rüyada Gök Gürlemesi Görmek

Rüyada gök gürlemesi görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı bir iş, gerçekleştireceği bir çalışma ya da ortaya koyacağı bir projeden ötürü çok yüksek bir yönetim kademesinden ya da devlet kademesinden önemli ve çok hayırlı bir haber alacağına ve bu haber üzerine yapacağı her işte üstün başarılar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Şimşek Sesi Görmek

Rüyada şimşek sesi görmek, rüya sahibinin, iş hayatında karşılaşacağı bir düşmanlık ve çekememezlikten ötürü iş yerinde çok zor durumlara düşeceğine ve iş konusunda büyük tartışmalar yaşamasına ve başına gelen olaylardan ötürü karşı çıkmasına rağmen çok büyük parasal sıkıntılara gireceğine ve bu sıkıntıların aile hayatında kavga ve tartışmaların baş göstermesine neden olacağına delalet edilir.

Rüyada Gökgürültüsü İşitmek

Rüyada gökgürültüsü işitmek, iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili olarak uzak bir yerden gelecek hayırlı bir habere yorumlanır. Alınacak haber ile girişilecek bir işte çok büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve bolluk ve bereketin haneden hiç eksik olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Şimşeksiz Gökgürültüsü Görmek

Rüyada şimşeksiz gökgürültüsü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük hilelere başvurduğuna ve neredeyse etrafındaki herkese yalan söyleyerek işlerini gördüğüne ve yaptığı bu aldatmacaların ailesine ve sevdiklerine zarar vereceğine işaret edilir.

Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada şimşek görmek, rüya sahibinin, alacağı sevinçli bir habere ve bu haberle birlikte uzun yıllar boyunca gizlenmiş olan ve aile içinde tartışmalara ve çok büyük sıkıntılara sebep olacak sırların açığa çıkmasına yorumlanır. Aynı zamanda,  uzun bir süredir iş hayatında yaşanan sıkıntıların Allah’ın izniyle en kısa zamanda düzeleceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!