RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak

Rüyada gök gürültüsü duymak, melanet ve uğursuzluk olarak tabir edilir ve rüya sahibinin hayatında büyük fırtınalar kopacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına işaret eder. Kişi, çok tatsız ve kötü günler geçirecek, huzuru kaçacak, sağlığı bozulacak, malını ve mülkünü kaybedecektir diye yorumlanır. Bu rüya, üzülmeye, gözyaşı dökmeye, dertlenmeye, kederlenmeye ve yasla geçecek günler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Gök Gürlemesi

Rüyada gök gürlemesi, rüya sahibinin güvenliğini tehdit eden bazı unsurların olduğuna işaret eder. Kişi, gücü ve yetkiyi elinde tutan kişilerin dayatması altında kalacak, büyük bir endişeye ve kuşkuya kapılacak demektir.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Çakması

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması, üzüntü ve şüphe duymaya alamet eder. Rüya sahibini huzursuz eden ve kafasını karıştıran bazı olayların olacağına, kişinin kendisini çok kötü hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Yağmur Görmek

Rüyada gök gürültüsü ve yağmur görmek de hayırsızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çaresiz ve yalnız olacağı günler geçireceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çakması müjde almaya, hayırlı ve olumlu olaylar yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin şansının geri döneceğine, kısmetinin açılacağına ve uğursuzluğun artık peşini bırakacağına rivayet edilir. Heyecan verecek sözler işitileceği anlamına gelir.

Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada yıldırım düşmesi, büyük bir melanetin yaşanacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına işaret eder. Uzun süre akıtılacak gözyaşı ve tutulacak yas olarak kabul edilir. Kötü haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması rahmet olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin Allah’ın en güzel lütuflarını bulacağı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!