RuyaTabirleri.com

Rüyada Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada gök gürültüsü görmek, iki türlü tabir edilir. Eğer gök gürültüsünün hemen ardından yağmur yağmaya başlıyorsa bu rüya, kişinin bir musibet yaşaması sayesinde kendi adına nasihatten daha etkili olacak bir ders çıkaracağına işaret eder.  Bu sayede rüya sahibi aynı hatayı tekrarlamayacak demektir. Eğer rüyada gök gürültüsünün sadece sesten ibaret olduğu görülürse o halde bu çok hayırlıdır ve huzur, mutluluk, sağlık, esenlik, rahatlık anlamına gelir.

Rüyada Kuru Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada kuru gök gürültüsü görmek, rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, hastaysa şifa bulacağına delalet eder. Kişi, kendisi için çok hayırlı ve verimli geçecek bir döneme girecek, hayatının en kazançlı günlerini yaşayacak demektir.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Yağmur Görmek

Rüya sahibinin artık kendisine tahammülü kalmadığı, nazarında tüm kredisini yitiren ve görmeyi bile istemediği bir kişi olduğu anlamına gelir. Bu kişi, bundan sonra iyi bir şey bile söylese rüya sahibinin gazabına uğrayacak demektir.

Rüyada Şiddetli Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada şiddetli gök gürültüsü görmek, rüya sahibinin despot ve zorba bir kimse olduğu anlamına gelir. Kişinin her istediğini baskı ve şiddetle kabul ettirmeye çalıştığına ve baskın bir karakteri olduğuna delalet eder.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Çakması

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması, rüya sahibinin bir tek kişi üzerinden, diğer kişilere ders ve gözdağı vermesi anlamına gelir. Kişi, yapacağı bir hareketle ya da söyleyeceği bir söz ile ne kadar gözü kara olduğunu herkese ispatlamış, kendisine uzanan ellerin de geri durmasını sağlamış olacak demektir.

Rüyada Gök Gürlemesi

Rüyada gök gürlemesi zengin olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin lüks arabalarının, evlerinin ve bankada hesaplarının olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gök Gürültüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gahsnsbsb (13 Ekim 2015 saat: 07:57)

  Bir gün arkadaşımla okuldan geliyorduk heryer kar dı ve hava karanlıktı çok değişik şekilde gök gürlüyordu şimşek çakıyordu ve biz arkadaşımla korkuyorduk ben arkadaşımı teselli ediyordum ama bende korkuyordum biz koşuyorken ben eski bi arkadaşımı gördüm selamlaştık çok değişik gök gürültüsü vardı.

 2. İsa Ülker (22 Haziran 2015 saat: 13:15)

  Akşam karanlığında aniden göz kamaştıran peşpeşe şiddetli şekilde Şimşek çakması ve insanın içini ürperten korkutan bir yüksek sesle gökgürültüsü oldu. Şimşekler gökyüzünden yere değecek kadar uzanıyordu. Herkes biyerlere saklanıyordu. Bende bi eve sakladım. Sonra kendimi bir orman yolunda bir otobüs içerisinde buldum. Yağmur sonrası oluşan atmosfere sahip görüntü vardı orman yolunda. O yol üzerinde bir grup insan vardı yanlarında da iki köpek vardı. Köpeklerden birinin yüzü normal bir köpek görüntüsünden farklıydı. Insan suretini anımsatan farklı yüz şekline sahipti. Insanlar o köpeklerle birlikte otobüse binmek istiyorlardı ama otobüste birlikte olduğum kişi buna müsade etmiyordu. Köpeklerin binmesine müsade etmiyordu. Sonra bunun devamında ne olduğunu hatırlamıyorum.

 3. serife (21 Haziran 2015 saat: 14:01)

  ben istanbul dan serife ruyamda havanin cok bulanik ve bol yagmurun yagdigini ve heryerin sel gol oldugunu ve arkasindanda gok yuzunun her yerinde gokkusaginin ciktigini ve cok sevindigimi kosarak ciglikcigliga herkesinde gormesi icin cabaladigimi gordum yamur sularida duruydu tipki cesmeden akansular gibi beni aydinlatirsaniz cok sevinirim iyi ramazanlar Tesekkurler

 4. sevgi (18 Haziran 2015 saat: 15:30)

  Rüyamda kuzenimle birlikte gece balkonda açık alanda uyuyorduk.üstümüzde kara bulutlar vardı.cok şiddetli gök gürlüyordu.sesine uyandık.sonra kuzenim ve ben korkmaya başladık.biraz gürledikten sonra kara bulutlar üzerimizden gitti ve bulutsuz temiz açık bir gökyüzü haline döndü.yorumunuzu bekliyorum.

 5. duygu (02 Haziran 2015 saat: 18:12)

  ben ve arkadaslarim dogayi gezmeye cikmistik tam eve donuyorduk bi baktim gok gurultusu ve simsekler cakmaya basladi ardindan siddetli yagmur yagmaya basladi tam o sirada tandur yerine girdik tandurun ustunde damla damla su akiyordu o sirada kiz kardesim ve arkadasim disarda yagmurun altinda kaliyordular onlara gelin simsek cakacak dedim yok yagmurun altinda kalacaz dedi

 6. gülay (11 Mart 2015 saat: 03:08)

  Rüyamda büyük bir gurultuyle patlama olacağını biliyorum bu gürültü deprem de olabilir gök gürlemesi de olabilir ama sanirim depremdi. Gürültü olmadan önce televizyon izliyordum bildigim halde kacmiyordum hatta televizyondaki yayın bile gidiyordu cok ilginc bir rüya. Sanirim Keraat vaktinde uyudugum icin boyle tezat bir ruya gördüm. Yorum icin simdiden Teşekkürler

 7. yağmur (22 Şubat 2015 saat: 05:52)

  Balkonda oturuyoduk yanımda iki kişi daha vardı akşam vaktiydi hava yağmurlu değilken birden bire yağmur yağmaya başladı şiddetli bir şekilde sonra yağmur durdu ardından gök gürültüsü ve şimşek çakmaya başladı bizde evin içine girmeye çalışıyoduk

 8. oacar (19 Ocak 2015 saat: 14:31)

  Ruyamda ahsap evde siddetli gok gurultulu yagmur yagdigini gormek gok gurlediginde cok ses ciktigi icin deprem oluyordu biz korkudan selavat getiriyoruzz.sonra durdu disariya ciktikk gok yuzu beyazlamaya baslamisti gri bulutlar gidiyodu artik tanidiklarimizi merak ediyoruz aricaz telefonlar calismiyo cok korkunctu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,