RuyaTabirleri.com

Rüyada Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada gök gürültüsü görmek, iki türlü tabir edilir. Eğer gök gürültüsünün hemen ardından yağmur yağmaya başlıyorsa bu rüya, kişinin bir musibet yaşaması sayesinde kendi adına nasihatten daha etkili olacak bir ders çıkaracağına işaret eder.  Bu sayede rüya sahibi aynı hatayı tekrarlamayacak demektir. Eğer rüyada gök gürültüsünün sadece sesten ibaret olduğu görülürse o halde bu çok hayırlıdır ve huzur, mutluluk, sağlık, esenlik, rahatlık anlamına gelir.

Rüyada Kuru Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada kuru gök gürültüsü görmek, rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, hastaysa şifa bulacağına delalet eder. Kişi, kendisi için çok hayırlı ve verimli geçecek bir döneme girecek, hayatının en kazançlı günlerini yaşayacak demektir.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Yağmur Görmek

Rüya sahibinin artık kendisine tahammülü kalmadığı, nazarında tüm kredisini yitiren ve görmeyi bile istemediği bir kişi olduğu anlamına gelir. Bu kişi, bundan sonra iyi bir şey bile söylese rüya sahibinin gazabına uğrayacak demektir.

Rüyada Şiddetli Gök Gürültüsü Görmek

Rüyada şiddetli gök gürültüsü görmek, rüya sahibinin despot ve zorba bir kimse olduğu anlamına gelir. Kişinin her istediğini baskı ve şiddetle kabul ettirmeye çalıştığına ve baskın bir karakteri olduğuna delalet eder.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Çakması

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması, rüya sahibinin bir tek kişi üzerinden, diğer kişilere ders ve gözdağı vermesi anlamına gelir. Kişi, yapacağı bir hareketle ya da söyleyeceği bir söz ile ne kadar gözü kara olduğunu herkese ispatlamış, kendisine uzanan ellerin de geri durmasını sağlamış olacak demektir.

Rüyada Gök Gürlemesi

Rüyada gök gürlemesi zengin olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin lüks arabalarının, evlerinin ve bankada hesaplarının olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!