RuyaTabirleri.com

Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada gökdelen görmek, rüya sahibinin ticaret hayatındaki başarılı yükselişine ve önemli bir iş adamı olacağına delalet eder. Rüya sahibi, geleceğin en önemli iş adamları listesinde yer alacak ve ticaret hayatı zaferlerle dolacak demektir. Rüyada gökdelen görmek sadece iş hayatı ile tabir edilmez elbette. Bu rüya, bir yanda da sancılı bir dönem yaşanacağına ve rüya sahibinin bazı zorlukları atlatması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Gökdelen Yıkılması

Rüyada gökdelen yıkılması, özel hayata delalet eder. Rüya sahibinin özel hayatında yaşanacak bazı anlaşmazlıkları alttan alıp, biraz özveri ve fedakârlık göstermesi gerekeceği anlamına gelir. Kişinin özel hayatı için yangına körükle gitmesi halinde durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Gökdelene Çıkmak

Rüyada gökdelene çıkmak rüya sahibinin her işinde başarıya ulaşmasına ve işinde doruğa ulaşmasına delalet eder. Kişi, yükselen iş grafiği sayesinde işinde en yetkili ve en tepedeki isim haline gelecek demektir.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, hayatın zorlaşacağına fakat bu zorlukların aşılamayacak türden olmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin biraz sebat etmesi ve biraz daha fazla çalışması sayesinde bu durum kısa sürede atlatılabilir.

Rüyada Apartman Yıkılması

Rüya sahibinin adım atmadığı takdirde bir işten dolayı büyük bir zarar görmesine ve çok üzülmesine yorulur. Yani rüya sahibinin kaderi aslında yine kendi elindedir, bu işten karla mı yoksa zararla mı çıkacağı tamamen kendisine bağlıdır.

Rüyada Apartman Sahibi Olmak

Rüyada apartman sahibi olduğunu gören kişi, hayatı boyunca rahat edecek ve geniş geniş yaşayacağı bir kazanca sahip olacak demektir. Bu kazanç rüya sahibinin ortak bir maldan pay alması ya da babadan kalma bir yerden gelir elde etmesi ile sağlanmış olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!