RuyaTabirleri.com

Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada gökdelen görmek, rüya sahibinin ticaret hayatındaki başarılı yükselişine ve önemli bir iş adamı olacağına delalet eder. Rüya sahibi, geleceğin en önemli iş adamları listesinde yer alacak ve ticaret hayatı zaferlerle dolacak demektir. Rüyada gökdelen görmek sadece iş hayatı ile tabir edilmez elbette. Bu rüya, bir yanda da sancılı bir dönem yaşanacağına ve rüya sahibinin bazı zorlukları atlatması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Gökdelen Yıkılması

Rüyada gökdelen yıkılması, özel hayata delalet eder. Rüya sahibinin özel hayatında yaşanacak bazı anlaşmazlıkları alttan alıp, biraz özveri ve fedakârlık göstermesi gerekeceği anlamına gelir. Kişinin özel hayatı için yangına körükle gitmesi halinde durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Gökdelene Çıkmak

Rüyada gökdelene çıkmak rüya sahibinin her işinde başarıya ulaşmasına ve işinde doruğa ulaşmasına delalet eder. Kişi, yükselen iş grafiği sayesinde işinde en yetkili ve en tepedeki isim haline gelecek demektir.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, hayatın zorlaşacağına fakat bu zorlukların aşılamayacak türden olmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin biraz sebat etmesi ve biraz daha fazla çalışması sayesinde bu durum kısa sürede atlatılabilir.

Rüyada Apartman Yıkılması

Rüya sahibinin adım atmadığı takdirde bir işten dolayı büyük bir zarar görmesine ve çok üzülmesine yorulur. Yani rüya sahibinin kaderi aslında yine kendi elindedir, bu işten karla mı yoksa zararla mı çıkacağı tamamen kendisine bağlıdır.

Rüyada Apartman Sahibi Olmak

Rüyada apartman sahibi olduğunu gören kişi, hayatı boyunca rahat edecek ve geniş geniş yaşayacağı bir kazanca sahip olacak demektir. Bu kazanç rüya sahibinin ortak bir maldan pay alması ya da babadan kalma bir yerden gelir elde etmesi ile sağlanmış olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gökdelen Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zübeyde Uyar (27 Ekim 2015 saat: 10:09)

  Merhaba ruyamın başını tam hatırlamıyorum kalabalık oluyor önce sonra tüm Türkiye’mizi hissediyorum ben birşeyler yapmak zorunda hissediyorum kendimi o an o kadar çok şey köy kasaba şehir görüyorum bir resme bakar gibi ama herşey hareket halinde derken bir binanın önünde oluyorum önemli yani ünlü bi insan konuşuyor kim olduğunu görmüyorum bilmiyorum önce sonra o binanın içine giriyorum yukarı çıkıyorum merdivendi sanırım çıkıyorum çıkıyorum bitmiyor yam binanın ortasında bir daireye giriyorum orası benim evim oluyor temizlik yapıyorum cam silmiş oluyorum derken o konuşmacı yine konuşuyor ve karşıda başka bir bina olu o konuşan kişi kapısından girdi bir şeye bindibinanın dışında asansör gibi bişeyle zor zoruna 7.kata çıkıyor bu kişide Necmettin Erbakan oluyor derken bende binanın önünde oluyorum evim olan bina birden beyaz ip gibi birşeye tutunmuşum bübir hızla yukarı çıkarılıyorum o kadar çok yüksek bir gokdelen olduki bu bina bütün Ülkeleri görüyorum gökdelende İstanbul’da oluyor öyle korkuyorum öyle korkuyorum ki nefesim kesilip kesilip geri geliyor be niye buradayım diyorum Erbakan diyorki orası sen sen orda duracaksın diyor oda yedinci katta duruyor o binada onun oluyor 7 katlı bir bina oluyor ben gökyüzünün tüm soğukluğunu havasının azlığını bi o kadarda nasıl muhteşem bir şekilde yaratıldığını hissediyorum gökdelenin dışında bir balkon taşımı nedir bilemiyorum bir taşa basıyorum o ipe tutunmuşum orda durmaya çalışıyorum bir aşağı bir yukarı başım dönüyor düşmemeye çalışıp oraya tutundum gökdelenden baktığımda dünyanın yuvarlaklığını görüyordum.

 2. betül (01 Ekim 2015 saat: 11:58)

  rüyada sadece tek kattan ibaret olan lüks bi alışveriş merkezindeyim mağazalarındaki herşey çok pahalı 3 sıfırlı etiketlerine bakıyorum, sonra bi gözlük dükkanına girip geniş çerçeveli gözlük deniyorum pahalı olduğundan almıyorum ama deneme olarak onunla bi süre geziniyorum avm nin bazı dükkanları boş,mavi çantası olan bi badi bakıyorum etiketine bakıp almaktan vazgeçiyorum,avm den çıkarken ayağıma dantelden yapılmış babet geçirip çıkıyorum çıkışta bi kadınla konuşuyoruz çıkış yolunun karşısında yüksek binalar var…

 3. Elif (27 Eylül 2015 saat: 13:15)

  Rüyamda biz bir apartman camından yada balkonundan karşıda duran iki yuksek binaya bakıp yorum yapıyordum en üst kati kantin di brandalarla kaplıydı diğer binada dershane idi cok yuksek goktelen gibi binalar vardı etrafta sonra camdan aşağıya baktığımda kendiminde yuksek bi binada olduğumu farkettim ve asansörle en aşağıya indim

 4. sehriban (23 Mayıs 2015 saat: 13:40)

  Ruyamda deniz kadar buyuk gol kenarinda 3 katli bir evin yesillikler icinde bahcesinde goruyorum kendimi, yanimda biri var sanirim bir erkek. mutlu huzurlu hissediyorum. Evin duvarinda londra byaziyor. Golun karsi ise yüksek gokdelenlerle cevrili icimden istanbul orasi diye gecirirken amerika olduğunu gorunuyorum cunku gokdelenlerin arasinda devasa özgürlük heykelini goruyorum. Orayada cok uzak degilim diye icimden geciriyorum.

 5. Hülya (16 Şubat 2015 saat: 22:12)

  Rüyamda normal gök delenlerden cok daha yüksek olan gökdelenlerin tepesindeyim ve masmavi bir gökyüzü var. Asagiya baktikca inanilmaz bir korku sariyor ya düsersem diye ama yinede o tepede kaliyorum. Gök delenin kendisi parlak ve pari paril parliyor.

 6. hafize yildirim (12 Şubat 2015 saat: 11:07)

  Rüyamda bir gökdelenin en üstünde yim bir çocuk elinde bayrakla geliyor taşımakta zorluk çekiyor çocuktan bayrağı aldim ve ben astim gökdelenin en üst katina bayragin yanında bir bayrak daha vardı ve bayrağı asinca bütün halk tezehurat yapiyor en büyük millet türk diye ben ve bütün ailem ordayiz çocuğumu kucagima alip bakiyoruz

 7. ihsan (29 Kasım 2014 saat: 06:56)

  Yabanci bir ulkede tarihi önemi olan bir gökdelenin civarındayiz 3 arkadasimla beraber. Fotograflar cekiyoruz once sonrada girip icini gezmek istiyoruz. Bilet alip giriyoruz. İcersinde buyuk baliklar yakalamis bir kizda goruyorum avlanmayida seven biri olarak hosuma da gidiyor bakiyorum bir cok balikta goruyorum yakalamislar sergileniyor adeta. Sonra ust katlara dogru cikiyoz bir aci buluyorum guzel fotograf cekicek. Cebimden telefonumu cikartmak isterken esimin kredi krti cebimden dusup asagiya dogru ucuyor bir kat alta. Almaya İniyorum bir sivil polisin elinde ve beni sorguluyor. Kimlik dogrulamami yapmak istiyor yanlis kimlik bilgisi veriyorum bir adli problemim var gercektede onu anlayip gozaltina almak istiyor beni ve uyaniyorum. Boyle birseylerdi. Yorumunuzu merak ediyorum simdiden tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,