RuyaTabirleri.com

Rüyada Göktaşı Görmek

Rüyada göktaşı görmek, rüyayı gören kişinin en büyük hayallerinin ve arzularının gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hedeflediği işleri yapmak için büyük fırsatlar elde edeceğine, bu fırsatları akıllıca kullanarak yeteneğini ve yapabileceklerini ispat edeceğine bu sayede de makam sahibi olacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada Göktaşı Yağmuru Görmek

Rüyayı gören kişinin arka arkaya üstün başarılar elde edeceğine ve rakiplerini mağlup ederek art arda zaferler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin bol olacağı, hayırlı ve uğurlu olacak bir süreçten geçeceğine bu günlerin de kendisine şifa olacağına alamet eder.

Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin kariyer edinmeyi çok önemsediğine bu nedenle de var gücüyle ve nefesiyle çalıştığına işaret eder. Rüya sahibinin mesleğinde en iyisi olmayı kafasına koyduğuna, bu yolda her türlü fedakârlığı yapabileceğine ve her özveriyi göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Meteor Görmek

Rüyayı gören kişinin adından övgülerle söz ettireceği güzel ve hayırlı işler yapacağına bu sayede işinde ün kazanacağına, markasını duyuracağına, yüklü ve toplu iş alacağına delalet eder. Rüya sahibinin ticaretin merkezine gelmeyi başaracağına ve deyim yerindeyse işine dört elle sarılacağına yorulur.

Rüyada Meteor Düşmesi

Rüyada meteor düşmesi de hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili büyük yatırımlara gireceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, bu sayede işindeki verimliliğin artması sayesinde artık kendinden daha emin adımlar atarak, hep kazanmayı hedefleyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Meteor Yağması

Rüyayı gören kişinin yarınlarının güzel olması ve rahatlık içinde geçmesi için çabaladığına bir yandan da makam edinmek, yükselmek, ilerlemek ve yaptığı işte ehil kimse olmak için uğraştığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!