RuyaTabirleri.com

Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada gökyüzü görmek, pek çok manayı bir arada bulundurur. Bir yandan hayır bulmak şeklinde tabir edilirken, rüyanın niteliğine bağlı olarak kötülüklerle karşılaşmaya da yorulabilir. Rüyada gökyüzü görmek, rahmete ve şefaate kavuşmaya, gönül ferahlığına, manevi duyguların uyanışına, hayata daha umutlu bakmaya, yeniliklerle karşılaşmaya tabir edildiği gibi aynı zamanda da aksiliklere, kötülüklere, düşmanlıklara tabir edilir. Örneğin rüyasında gökyüzüne erişmeye çalıştığı halde bir türlü erişemediğini görüp uyanan kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Ya da rüya sahibinin kendini yerden bir miktar yukarıda, elini uzatsa gökyüzüne değebilecek kadar yakın bir yerde görmesi ömrünün tamam olduğuna, yedi kat göğe yükselmesi ise makamının artacağına yorulur.

Rüyada Gökyüzü Yarılması

O yerde yaşayan kişilerin fikir olarak bölünmesine ya da rüya sahibinin ortağı ile görüş ayrılığı yaşamasına bu nedenle de karışık, belirsiz ve tatsız günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Rüya sahibinin kötü günlerden geçeceğine işaret eder. Çünkü rüyada gökyüzüne çıkmak kara haberler almaya, acı kayıplar yaşamaya, manevi anlamda çöküntü yaratacak olaylar yaşamaya işaret eder.

Rüyada Gökyüzüne Bakmak

Açık ve mavi bir gökyüzüne baktığını görmek iyi kişilerle karşılaşmaya, işlerden hayır görmeye, kalpte huzura ve esenliğe kavuşmaya delalet ederken, kapalı ve koyu bir gökyüzüne baktığını görmek hayal kırıklığına, mutsuzluğa ve hastalığa yorulur.

Rüyada Gökyüzünden Düşmek

Allah katındaki güzel ve hayırlı yerinden düşecek fena bir iş yapmaya ve günaha bulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibi hiç yapmadığı işlere bulaşacak kalbine hile ve fesat sokacaktır.

Rüyada Gökyüzünü Yeşil Görmek

Rüya sahibinin yapacağı hayır işleri sayesinde hidayete ereceğine ve hayır için verdiği bir lokmanın Allah tarafından kendine kat be kat fazlasının verilmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gökyüzü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nuride (14 Nisan 2014 saat: 13:52)

  Rüyamda bir kavgadaydık ve yanıma benim yaşlarımda bir kız vardı benim yaşım 16 bu arada daha sonra bu birçok taşı birden fırlatabilen sapan yapıyordu sapan tam biticekken Bu arkadaşım bi köşeye koştu orda biraz sapanla uğraştı ve o arada bir yıldız kaydı daha sonra nasıl olduysa ben bunun yanındayken bir kaç metre uzağına gidiyorum bu tam kaybolucakken buna sarılıp seni seviyorum diyorum sonra bu bana gülümseyerek kayboluyor .Bu arkadaşım kaybolduktan sonra biz sapanla kavga ettiğimiz kişileri kovuyoduk ki sonra aniden yer değiştirdik az önce kavga ettiğim kişilerin önünden annemin koluna sarılıp geçiyodum lütfen yorumlayın rüyamı :(

 2. seda türkmen (19 Mart 2014 saat: 13:37)

  Rüyamda evde karanlikta otururken aniden zil caliyor gece gec vait oldugu icin bakma kapiya hirsizdir diyorum esime. Daha sonra kapidan ses dinlemeye basliyoruz bu sirada oglum koltukta uyuyormus ve boynu yamuk bir sekilde balkon kapisi ve koltuk arasinda kalmis onu duzeltiyorum bu sirada balkondan sesler geliyor ve hirsizin ellerini goruyoruz esim hirsizi gorunce geri kaciyor bende balkona hirsiza dogru kosuyorum fazla kosmusum ki balkondan atliyorum ama assa dogru inmiyoru m gokyuzunu goruyorum masmavi ne kadar guzel diyorum o esnada uyandim. Bana bunu yorumlarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler

 3. emine (09 Ocak 2014 saat: 04:03)

  Merhaba
  Rüyamda dibi taslik olan bir denize girip yüzmeye basladigimi ama yüzme bilmediğim için de korktuğumu ve hizla denizin kayalarla örülü duvar tarafına doğru gittiğimi ardından geri dönmeye calisirken bir kayanin üzerine oturdugumu görüyorum. Tam bu sirada denizin kademe kademe yok olarak gök yüzüne dönüştüğünü ve benle beraber iki erkeğin de yeryüzüne indigimizi görüyorum. Kafami kaldirip göğe baktigimda o kapanan kademeleri görüyorum ve gökte uçak izi seklinde bir isik (yanma gibi) görüyorum. Bu sirada bir adam bana ok atiyor. Ok sağ elimin parmak arasına saplaniyor ama ucu içeri girmemiş ve elimle çekip cikariyorum. Oranin hafif yarali olduğunu ama caminin acimadigini görüyorum.
  Biraz karisik ama beni cok etkileyen bu ruyayi yorumlarsaniz cok sevinirim.
  Simdiden cok tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,