RuyaTabirleri.com

Rüyada Gökyüzünü Görmek

Rüyada gökyüzünü görmek, rüyayı gören kişinin uçsuz bucaksız ve engin hayalleri olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin özgürlüğüne düşkün kimse olduğuna, kendini arzularını gerçekleştirmeye adadığına, inancı ve özgüveni sayesinde mutlaka muradına ereceğine tabir edilir. Hayırlara alamet eder, şans, kısmet ve uğur olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin en uzak hayallerini bile gerçekleştirmeyi başaracağı anlamına gelir.

Rüyada Gökyüzünü Bulutlu Görmek

Rüyayı gören kişinin istediği hayata kavuşmak için tabiri caizse biraz daha dişini sıkması ve sabretmesi gerektiğine alamet eder. Rüya sahibinin karamsar ve umutsuz olacağı bir döneme gireceğine ama Allah’ın izni ve yardımı ile bu zor günleri atlatmayı bileceğine delalet eder.

Rüyada Gökyüzünü İzlemek

Rüyayı gören kişinin alacağı zaferlere ve ardından bunun sefasını süreceğine, başarılarının tadına varacağına tabir edilir. Rüya sahibinin girişimlerinin istediği şekilde sonuçlanması sayesinde kendisini arzularına bir adım daha yaklaşmış hissedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını duyacağına işaret eder.

Rüyada Gökyüzünü Pembe Görmek

Rüyayı gören kişinin hem çok mutlu olacağı hem de şaşıracağı bazı olaylar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin alışık olmadığı ama kendisini çok iyi hissedeceği ve mutluluk duyacağı gelişmelerle karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Gökyüzünü Mavi Görmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine tabir edilir. Rüya sahibi dertlerinin şifasını bulacak ve kendini hiç olmadığı kadar huzurlu, mutlu ve iyi hissedecek demektir.

Rüyada Gökyüzünü Kırmızı Görmek

İyi bir rüya değildir. Şanssızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ruhsal çöküntü içine gireceğine, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine delalet eder. Rüya sahibi manevi olarak zor günlerden geçecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!