RuyaTabirleri.com

Rüyada Gol Görmek

Rüyada gol görmek, her türlü hedefe, amaca kolayca ulaşmak ve sonuçtan memnun kalmak demektir. İş ortaklıklarında isabetli seçimler yaparak sermayeyi artırmaya ve kazancı yükseltmeye yorumlanırken, kişinin toplumda saygınlık elde edeceğine, bulunduğu mevkide yükseleceğine de alamettir. İyi işler yapmak, başarılı bir geleceğe adım atmak, seçilen meslekte yükselmek anlamına gelir. Gol gören kimselerin iş yaşantılarında sorunlar olmaz ve isteklerine kolay yoldan ulaşırlar. Zahmet çekmeden kazanılan paraya ve hayırlı yatırımlara alamet olan rüya, doğru kişilerle beraber çalışmanın neticesini fazlasıyla alacak olmaya da işarettir. Bir maçı izlerken gol olduğunu görmek ise rakiplerin attığı her adımdan haberdar olmak ve riskleri önceden tespit ederek zarardan dönmek manasına gelir.

Rüyada Gol Atmak

Düşmanı olanların galip geleceklerine ve kötü niyetli kişilerden kolaylıkla kurtulacaklarına alamet eder. İş yaşantısında sivrilmek, yapılan işte herkesin beğendiği, takdir ettiği biri haline gelmek demek olduğu gibi, rakiplerini geride bırakarak başarıya ulaşmak şeklinde yorumlanır. Her açıdan başarılı bir geleceğe dikkat çeken rüya bu dönemde alınan mallardan veya arsa gibi taşınmazlardan yakın zamanda büyük gelirler elde etmeye ve az sermayeyle büyük işler yapmaya tabir edilir. Maddi birikimlerin çoğalmasına ve kişiye ek gelir getiren işlere girişmeye de yorulur.

Rüyada Gol Yemek

Bir maçta gol yediğini ya da kendi kalesine gol atıldığını görmek, beklenmedik bir hamleyle karşılaşmak yahut hazırlıksız yakalanmak demektir. Çalışma hayatında gereksiz risk almak yüzünden mevcut düzenin bozulacağına ve bir müddet moral bozukluğu yaşanacağına delalettir. Birden fazla gol yediğini görmek, peş peşe gelecek aksiliklerin belirtisi olduğundan kişinin bu dönemde maddi yatırım yapmakta aceleci davranmaması gerektiğini, aksi halde para kaybı yaşayabileceğini tabir eder.

Rüyada Gol Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini mağlup hissetmek demektir. Yakın zamanda odaklanılan bir işte başarısızlığa uğrayan veya beklenmedik sonuçlarla karşılaştığı bir meselede moral bozukluğu yaşayan kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: