RuyaTabirleri.com

Rüyada Gölde Yüzmek

Rüyada gölde yüzmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında geçmiş yıllarda yaptığı hatalardan ve işlediği günahlardan çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, bu pişmanlıklardan kurtulmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, uzun bir zamandan beri tövbe edip Allah’tan af dilediğine ve ne yaparsa yapsın çektiği azabın bir türlü azalmadığına rivayet eder.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzmek ile aynı anlama gelmektedir. Bu zamana kadar yaptıklarından ve işlediği günahlardan ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, bu yüzden sürekli tövbe istiğfar edeceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına ve onları üzmemeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada Balıklı Gölde Yüzmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine meslek edindiği işin insanlar tarafında pek tercih edilmemesi sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar edeceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada Gölde Yüzen Ördek Görmek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden ve çok iyi mevkilerde kendisine yer edinen rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel işler ile karşılaşacağına, bu sayede çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Gölde Yüzen İnsanlar Görmek

Kısa bir süre önce iş hayatında yaşadığı sorunlar yüzünden işinden ayrılmak zorunda kalan rüya sahibinin, yakında resmi bir kurumda işe başlayacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,