RuyaTabirleri.com

Rüyada Gölet Görmek

Rüyada gölet görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse hayatındaki fırtınalı ve çalkantılı günlerin sona ereceği, yaşamının adeta süt liman haline geleceği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin stresli, hareketli, gürültülü, patırtılı ve kötü günlerinin biteceği, ağız tadının yerine geleceği, kafasının rahatlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sükûnete ve huzura kavuşacak demektir.

Rüyada Bulanık Gölet Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki belirsizliklere işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu karamsar, umutsuz, mutsuz, endişeli ve korkulu ruh halinden daha bir süre kurtulamayacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada Su Göleti Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine ve rüya sahibinin maddi anlamda artıya geçerek, geleceği için kurduğu güzel hayat için birikim yapma olanağı elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yağmur Göleti Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Rüyada Gölete Girmek

Rüyayı gören kişinin hayatına renk katacak, içine su serpecek, zor günlerini de unutmasına vesile olacak çok hayırlı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Gölette Balık Tutmak

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, bu sayede çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kalkınacağına, ilerleyeceğine ve engellenemez bir yükselişe geçeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!