RuyaTabirleri.com

Rüyada Gölet Görmek

Rüyada gölet görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse hayatındaki fırtınalı ve çalkantılı günlerin sona ereceği, yaşamının adeta süt liman haline geleceği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin stresli, hareketli, gürültülü, patırtılı ve kötü günlerinin biteceği, ağız tadının yerine geleceği, kafasının rahatlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sükûnete ve huzura kavuşacak demektir.

Rüyada Bulanık Gölet Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki belirsizliklere işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu karamsar, umutsuz, mutsuz, endişeli ve korkulu ruh halinden daha bir süre kurtulamayacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada Su Göleti Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine ve rüya sahibinin maddi anlamda artıya geçerek, geleceği için kurduğu güzel hayat için birikim yapma olanağı elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yağmur Göleti Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Rüyada Gölete Girmek

Rüyayı gören kişinin hayatına renk katacak, içine su serpecek, zor günlerini de unutmasına vesile olacak çok hayırlı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Gölette Balık Tutmak

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, bu sayede çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kalkınacağına, ilerleyeceğine ve engellenemez bir yükselişe geçeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gölet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seyma (09 Ocak 2015 saat: 10:43)

    merhaba. ruyamda akrabalarla piknikteydik. piknik yaptigimiz yerin hemen karsisinda kucuk bir golet wardi. ben nasil olmussa goletin ortasina kadar gitmisim. bir tumsekte duruyorum ya da bir agaca tutunmusum. korkuyorum. we karaya nasil gidecegimi bilemezken kuzenim ortasi oyuk bir kütükle geliyor. bir nevi sala benziyor. ona binerek birbirimize tutunarak karaya cikiyoruz. (not: bu ara okul konusunda cok sıkıntılı bir dönemdeyim) yorumlarsaniz cok sevinirim. tesekkurler simdiden

  2. engin (26 Nisan 2014 saat: 09:29)

    selam.ben amcam ve bir arkadasim eski bir eve giriyoruz.arkamizdan bizi kucuk bir yilan takip ediyor.elime bir tas aliyorum tam oldurecegim amcam elimi tutuyor birak gunahtir diyor bana engel oluyor.kafami geriye dogru cevirdigimde kocaman govdesi olan yilan goruyorum.evin tavanina giriyor.evin tavani toprak olurduya eskiden oyle…sonra ben onlardan ayriliyorum dedemin tarlasinda buyuk amcama rastliyorum.dedemin tarlasinda kucuk bir golet var hayvanlari su icsin diye.onun 20a-30 metre ilerisine amcam bir tane daha golet kazdirmis ve eski goletin suyu yeni golete dogru akiyor.tabi kepceyle iki golet ortasina su gecisini daglayacak kanalda kazdirtmis.yeni golet suyla dolunca amcamla ikimiz tabi en cok topragi ben attim goletin agzini kapattik…goletteki suyu hatirlamiyorum ama kanaldan gelen su berrakti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,