RuyaTabirleri.com

Rüyada Gölge Görmek

Rüyada gölge görmek, cesarete, yiğitliğe, mertliğe, güç ve kudret sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta yeterli olduğuna, günahı da sevabı da birbirinden ayırdığına, dine karşı gelecek hiçbir söz söylemediğine ya da davranışta bulunmadığına, imanın, kadrinin ve gönlünün yüksek olduğuna delalet eder. Kişi, toyluğunda, bilmeyerek ve farkında olmadan yaptığı hataları için dahi rahat değildir ve bunların affı için her gün Allah’a el açıyordur diye tabir edilir.

Rüyada İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada insan gölgesi görmek, doğuma ve ölüme, kazanmaya ve kaybetmeye, üzülmeye ve sevinmeye delalet eder. Bu rüya hayatın özüne, kişinin kendisine, varlığına, yaşama nedenine ve yaşamdaki yerine delalet eder.

Rüyada Gölgede Oturmak

Rüyada gölgede oturduğunu gören kişi, hayatın azabından, çilesinden, kötülüklerinden ve haksızlıklarından kurtulacak, feraha çıkacak, esenlik ve huzur bulacak demektir. Mutluluğun ve sükûnetin daim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Gölgesi Görmek

Rüyada ağaç gölgesi görmek, rüya sahibinin hayatının güzelleşmesine, olumlu yönde ilerlemesine ve sıkıntılarının bitmesine yardımcı olacak bir kişini varlığına tabir edilir. Bu kimse, rüya sahibini yaşadığı cehennemden kurtaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Gölgesinde Oturmak

Bir kişi, rüyasında bir ağacın gölgesinde oturduğunu ve dinlendiğini görürse eğer, üstesinden gelemediği bir zorluk ve bu yüzden çektiği zahmet nedeniyle, maddi gücü çok, rütbesi yüksek, çevresi geniş ve sözü geçen bir kişiden yardım isteyecektir.

Rüyada Gölge Oyunu Görmek

Rüyada gölge oyunu görmek, kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, kötü günleri geride bırakacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gölge Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. figen (23 Kasım 2015 saat: 01:06)

  Rüyamda önce karanlık olmuş birçok siyak köpekler dışarda havlıyorlar.Sonra evin içerisinden yine köpek havalama sesi geliyor tabi ben bağırmaya çalışıyorum fakat kendimi zorluyorum sesimi kimseye duyuramıyorum.
  Eşim salonda uyuyor oğlumun seslendiğini duyuyorum koridorda köpek havlamasıyla beraber koridor karanlık o esnada.Sonra oğlum bizim yatak odasına uymaya gideceğini söylüyor bende oğlum uyudu peki o zaman bana seslenen kimdi diye anne eve köpek gimiş bak havluyor diye düşünürken oğluma ulaşmaya çalışıyorum yani yatak odasına gitmeye çalışıyorum karanlık her yer elektirik düğmesini bir türlü açamıyorum. Korku içerisindeyim bir yandanda bağırıp sesimi duyurmaya çalışıyorum nasıl olduysa ara koridorun ışığını yakıyorum fakat yatak odasının ışığını yakamıyorum karanlık ta çoçuğun yüzüne dokunuyorum tamam uyuyar demeye kalmadan perdenin arkasında bir insan gölgesi farkediyorum çalı süpürgesi ile aralık olan kapıyı kapatmaya çalışıyorum ki farketsinde bende çoçuğu ve eşimi uyandırıp yakalayalım diye o esnada eşimin sesini duyuyarum uyamış bana seslaniyor bende ocağa mısr koymuşum haşlanması için eşim ocağı kapatayım mı diye seslenniyor bende yok hayır daha pişmedi diyorum ama beni duymuyor. Sonra uyndım ki rüyaymış çok şükür dedim.Rica etsem yorumlarmısınız. Teşekür ederim.

 2. azra (23 Eylül 2015 saat: 22:30)

  Ben anemlerin yatağında yatıyordum karşımdaki duvarda 2 kız gölgesi idi ve abla kardeş gibileri ayrıca kısa saçlı ve elbiseleri var gibiydi ve sola doru yürüyorlardı. Ve bi anda gölge küçüldü aynı kız gölgelerinden biri bana döndü ve uyandım

 3. azra (23 Eylül 2015 saat: 22:29)

  Ben anemlerin yatağında yatıyorum karşımdaki duvarda 2 kız gölgesi idi ve abla kardeş gibileri ayrıca kısa saçlı ve elbiseleri var gibiydi ve sola doru yürüyorlardı. Ve bi anda gölge küçüldü aynı kız gölgelerinden biri bana döndü ve uyandım

 4. aleyna (14 Şubat 2015 saat: 09:34)

  Rüyamda kendi odamdaydım ve odayı gölgeler basmştı. Ben ise elimdeki bıçakla gölgeleri kesiyordum. Sonra evin çıkış kapısının önüne geldiiimm. Önümdeki aynadan arkamda bir gölge olduğu gördüm ve gölgeyi kesmek için arkaya doğru hamle yapacakken kapıdan içeri biri giriyor. O gölgenin önüne geçtği içn yanlşlka onu bıçaklıyorum. Gölgenin onun içine girdiğini düşünerek onu bir kaç kez bıçaklıyorum. Bu sefer abim gelip sen naptın diye bağırıyor bana ve hemen içerden gelen kişiyi benim odamdaki koltuğa yatırıyoruzz. Ona son kez söyleyeceği bir şey olup olmadğını ve bu gölgeleri nasıl öldürebileceğimizi soruyoruz. O ise öldüremezsiniz benim efsanem ölümsüzdür diyor. O sırada abim içeriye gidiyor ve o kişi son kez tolga (abimin adı) aleyna (ben) nın bu işten kurtuluşu yok diyor ve ölüyor. Sonra ben de içeriye gidiyorum ve abim onun son cümlesini duyamadğı için her şeyi ona anlatacakken uyanıyorum. Lütfen bana yardmcı oluuunn.

 5. osman canli (15 Aralık 2014 saat: 10:23)

  Merhabalar ben rüyamda cuma namazından çıkmış mobilya atolyemize gelmisiz ben pardon ve diger is arkadaşım onlar atölye kismina bende ofis kısmına geçiyoruz bir anda birisi geliyor ve 400 lira veriyor ana ben alacak defterini ofise çıkış merdiveninin üzerinde olduğunu hatırlıyorum gidip defteri alıp müşteriye parayi alıyorum musteri gidiyor ama ben patrona parayi vereceğim ama bir bakıyorum ki bende para ve kredi kartı slibi dolu ama hepsi musteriden gelmiş ben onları sayıyorum ve kendi kendime içinden 50 lira calayim nasıl olsa çok para var diyordum ve bir anda patronun golgesini gördüm o anda uyandım sanırım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,