RuyaTabirleri.com

Rüyada Gölge Görmek

Rüyada gölge görmek, cesarete, yiğitliğe, mertliğe, güç ve kudret sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta yeterli olduğuna, günahı da sevabı da birbirinden ayırdığına, dine karşı gelecek hiçbir söz söylemediğine ya da davranışta bulunmadığına, imanın, kadrinin ve gönlünün yüksek olduğuna delalet eder. Kişi, toyluğunda, bilmeyerek ve farkında olmadan yaptığı hataları için dahi rahat değildir ve bunların affı için her gün Allah’a el açıyordur diye tabir edilir.

Rüyada İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada insan gölgesi görmek, doğuma ve ölüme, kazanmaya ve kaybetmeye, üzülmeye ve sevinmeye delalet eder. Bu rüya hayatın özüne, kişinin kendisine, varlığına, yaşama nedenine ve yaşamdaki yerine delalet eder.

Rüyada Gölgede Oturmak

Rüyada gölgede oturduğunu gören kişi, hayatın azabından, çilesinden, kötülüklerinden ve haksızlıklarından kurtulacak, feraha çıkacak, esenlik ve huzur bulacak demektir. Mutluluğun ve sükûnetin daim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Gölgesi Görmek

Rüyada ağaç gölgesi görmek, rüya sahibinin hayatının güzelleşmesine, olumlu yönde ilerlemesine ve sıkıntılarının bitmesine yardımcı olacak bir kişini varlığına tabir edilir. Bu kimse, rüya sahibini yaşadığı cehennemden kurtaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Gölgesinde Oturmak

Bir kişi, rüyasında bir ağacın gölgesinde oturduğunu ve dinlendiğini görürse eğer, üstesinden gelemediği bir zorluk ve bu yüzden çektiği zahmet nedeniyle, maddi gücü çok, rütbesi yüksek, çevresi geniş ve sözü geçen bir kişiden yardım isteyecektir.

Rüyada Gölge Oyunu Görmek

Rüyada gölge oyunu görmek, kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, kötü günleri geride bırakacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!