RuyaTabirleri.com

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek, iş hayatınızda ve ticari anlamda kazançlar elde edeceğinizi müjdeler. Çalışan kişiler için terfi almaya, maaşında artış olacağına ve hak ettiği pozisyona geleceğine delalet eder. Ticaretle uğraşan kişiler için rüyada gömlek giymek yeni ortaklıklarla işlerin büyümesine, elde edilecek olan kazancın gözle görülür bir şekilde artacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada giyilen beyaz gömlek, kazanç sağlanacak yeni iş kapılarının ve dini inancı kuvvetli bir talibin de habercisidir. Şayet rüyanızda geniş gömlek giydiğinizi gördüyseniz, kötü giden işlerinizin yoluna gireceğine ve iş durumunuzun iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yırtık Gömlek Giymek

Rüyada yırtık gömlek giymek, iş ya da aile hayatınızdaki düzenin aniden bozulacağına işaret eder. Ayrıca namus ile ilgili dedikoduların çıkacağına da haber vermektedir. Rüyada yamalı bir gömlek giymek ise, emekleriniz ve uğraşlarınızın karşılıksız kalmayacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine ve kısa zaman da rahata ereceğinize alamet eder.

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyada kişinin gömlek ütülediğini görmesi, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kendi çabası ile kurtulacağına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için çare aradığına tabir edilir. Ütüsü yapılmış, kolalı ve temiz bir gömlek görmek, hayatınıza karışmaya çalışan kişilerden kurtulacağınıza, maddi yükü bulunan bir kimsenin ağırlığının sona ereceğine işarettir. Aynı zamanda yolunda gitmeyen işlerinizin de düzeleceğine alamettir.

Rüyada İpek Gömlek Giymek

Rüya sahibi kişinin hayatı boyunca sağlıklı olacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına ve rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyerek, hayırlı işler yapacağına işaret eder. Rüyada görülen ipek gömlek, evinize girecek olan kıymetli eşyaların ve parasal değeri yüksek mücevherlere sahip olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Dar Gömlek Giymek

Rüyada dar gömlek giymek, rahatlıktan sonra gelecek olan geçim sıkıntısı olarak yorumlanmaktadır. Geçiminizin zorlaşacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: