RuyaTabirleri.com

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek, iş hayatınızda ve ticari anlamda kazançlar elde edeceğinizi müjdeler. Çalışan kişiler için terfi almaya, maaşında artış olacağına ve hak ettiği pozisyona geleceğine delalet eder. Ticaretle uğraşan kişiler için rüyada gömlek giymek yeni ortaklıklarla işlerin büyümesine, elde edilecek olan kazancın gözle görülür bir şekilde artacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada giyilen beyaz gömlek, kazanç sağlanacak yeni iş kapılarının ve dini inancı kuvvetli bir talibin de habercisidir. Şayet rüyanızda geniş gömlek giydiğinizi gördüyseniz, kötü giden işlerinizin yoluna gireceğine ve iş durumunuzun iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yırtık Gömlek Giymek

Rüyada yırtık gömlek giymek, iş ya da aile hayatınızdaki düzenin aniden bozulacağına işaret eder. Ayrıca namus ile ilgili dedikoduların çıkacağına da haber vermektedir. Rüyada yamalı bir gömlek giymek ise, emekleriniz ve uğraşlarınızın karşılıksız kalmayacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine ve kısa zaman da rahata ereceğinize alamet eder.

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyada kişinin gömlek ütülediğini görmesi, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kendi çabası ile kurtulacağına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için çare aradığına tabir edilir. Ütüsü yapılmış, kolalı ve temiz bir gömlek görmek, hayatınıza karışmaya çalışan kişilerden kurtulacağınıza, maddi yükü bulunan bir kimsenin ağırlığının sona ereceğine işarettir. Aynı zamanda yolunda gitmeyen işlerinizin de düzeleceğine alamettir.

Rüyada İpek Gömlek Giymek

Rüya sahibi kişinin hayatı boyunca sağlıklı olacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına ve rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyerek, hayırlı işler yapacağına işaret eder. Rüyada görülen ipek gömlek, evinize girecek olan kıymetli eşyaların ve parasal değeri yüksek mücevherlere sahip olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Dar Gömlek Giymek

Rüyada dar gömlek giymek, rahatlıktan sonra gelecek olan geçim sıkıntısı olarak yorumlanmaktadır. Geçiminizin zorlaşacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gömlek Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. Semiha (15 Kasım 2014 saat: 10:53)

    Çok sevdiğim bir arkadaşım bana beyaz gömlek ve mavi taşlı kolye hediye ediyor şaşırıyorum ama cok beğendiğim için hemen giyiyorum üzerime de kırmızı hırka giyiyorum ve eşim geliyor birlikte kalabalık bir yere gidiyoruz sanki bütün herkes bize bakıyor ve ben gülûmsüyorum orda annemi görüyorum kendi etrafımda dönüp gömleğimi gösteriyorum birden eşim gidiyor ve geri gülümseyerek bana doğru geliyor elinde anahtarla.yorumlarsanız mutlu olutum teşekkürler

  2. cevdet mutlay (06 Ekim 2014 saat: 11:49)

    Bir is toplantisina davetliyim. Bir buyuk sirketin yoneticisi ile birlikte bana giyecek ayarliyoruz ancak sectigimiz gomlek ve kravati bir turlu giyemiyorum secileni giyiyorum ancak hep baska gomlek ve kravat cikiyor uzerimde degistiriyorum yine baska gomlek cikiyor uzerimde sonra variyoruz toplanti yerine bana bi tahlil yapiyolar diyolarki senin vucudunda cok antibiyotik var diyolar ve benden fiskiyeden su fiskirir gibi antibiyotik cikiyor. Ordan cikiyoruz toplanti salonuna gidiyoruz gomlek gene degisik ayakkabilarinda birbirinden farkli oldugu goruyorum. Garanti bankasinin mudurunun odasina giriyorum oda cok kalabalik ve gomlek gene degisik ben adamdan 5 milyon dolar kredi istiyorum bu arada eski patronum orada ve ben ona selam veriyorum ama sadece kafasini salliyor. Mudur bana biseyler soyluyor ama ben hicbisey diymuyorum. Sonra kendi ekibimin yanina gidiyorum herkez bagrisiyor hanimimda bagiriyor dayimin karisi ile kavga ediyor sonda dayimin karisi orayi terk ediyor. Ben herkeze bagiriyorum susun diye sonra elemanlarimdan birinin babasi oradaymis ona ben vururken uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim selamlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,