RuyaTabirleri.com

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek sıkıntıları, dertleri, kederleri ve zahmeti geride bırakarak rahata ve huzura kavuşmaya delalet eder. Rüyada gömleğin sökülmüş olduğunu görmek çok yüklü bir paraya ya da hatırı sayılır değerde mal sahibi olmaya işaret eder. Rüyada sökülmüş bir gömlek görmek aynı zamanda gereksiz endişe, kuruntu ve şüphe anlamına gelir. Rüya sahibi sürekli olarak aslı olmayan komplo teorileri kurup huzursuzluğa düşüyor demektir. Rüyasında sökülmüş gömlek gören kişi aynı zamanda sevdiklerini hiç kimseyle paylaşmaya tahammülü olmayan biridir. Rüyada temiz gömlek görmek, temiz ve güzel olayların olacağı anlamına gelir. Kirli gömlek görmek iyi değildir, rüya sahibinin enfeksiyon ya da viral hastalık tehdidi altında olduğuna işaret eder. Gömlek hem iyidir hem de kötü. Rüyada gömlek görmek bazen uzaklığa, kısmetsizliğe ve kedere de delalettir.

Rüyada Kısa Gömlek Görmek

Rüyada kısa gömlek giymek çok hayırlıdır ve güzel olaylara işaret eder. Rüyasında kısa gömlek giydiğini gören kişi yakın zamanda kara düşüncelerinden ve kederli olan ruh halinden kurtulacaktır ve yüzü gülmeye başlayacaktır. Hamile bir kadın rüyasında kısa gömlek görürse kız bebek sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyük Gömlek Görmek

Rüyada büyük ve şık gömlek görmek kişinin ruhunun, kalbinin ne denli geniş ve güzel olduğuna işaret eder. Bu kişi aynı zamanda Allah yolunda hayırlı işler yapan, çok makbul biridir.

Rüyada Dar Gömlek Görmek

Rüyada dar gömlek görmek, kişinin içinde bulunduğu zor ve meşakkatli duruma işaret eder. Rüyasında dar gömlek gören kişinin sıkıntılı, zor ve kötü günleri olacağına, darlığa ve yokluğa düşeceğine işarettir.

Rüyada Erkeğin Gömlek Giymesi

Rüyada erkeğin gömlek giyinmesi karısı olan kadın ile tabir edilir. Eğer gömlek eski ya da sökükse bu kadının eşini çok kıskandığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gömlek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. malike (28 Nisan 2014 saat: 21:22)

    Rüyamda eski eşimin barismak istedigini gördüm. Barismak için suan yaşadığım evime geliyo ve cok pişman olduğunu söylüyor ve Özür diliyor. Disariya cikmak istiyor.Yaninda koyu renk bir pnt lacivert bir gömlek getirmiş posetten cikartiyor ve benden ütülemem için ricada bulunuyor elinden aliyorum ütülemek icin. Ütülerken bir bakiyorum gömleğin heryerinde birsürü küçük küçük delikler ve yırtıklar var giyme bunu böyle diyorum dinlemiyo beni belli olmuyo onlar diyo ve giyiyo.Aslinda ruyanin devamida var ama hatirliyamiyorum bir turlu.
    Cvp yazarsaniz cok sevinirim

  2. öznur (18 Şubat 2014 saat: 09:42)

    rüyamda camide abdest almaya calışıyorum ama sürekli başa dönüyorum şaşırıyorum Allahm diyorum bu niyetle alıyorum kabul et sonrada annem geldi yanıma hadi gidiyoruz diye bu geçen gece gördüğüm rüyaydı.Dün gecede eski nişanlımı gördüm ama şuan hala görüşüyoruz ve devammı bittimi diye karar almamız lazm aileler karar verin diyo onu koyu bir yeşil gömlek içinde görüyorum.annem duvaktan bahsediyor birde gelin çiçeği tutuyorum ama tam çiçeğe benzemiyor ama biliyorumki gelin çiçeğiymiş lavabo kenarına koyuyorum.cvp verirseniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: ,