RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Gömülmek

Rüyada gömülmek, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatı içinde çok büyük ve geri dönüşü olmayacak bir yanlışlık yapacağına ve bundan çok büyük bir şekilde zarar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, yaşanan bu zor durumun, iş hayatındaki rakipler ve düşmanlar tarafından koz olarak kullanılacağına delalet eder.

Parasal sıkıntıların artması üzerine iş hayatında ve aile hayatında sorunların baş göstermesine yorumlanır. Ve bu sorunlar yüzünden büyük bir rahatsızlığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada Diri Diri Gömülmek

Rüyada diri diri gömülmek, gömülmekle aynı anlama gelir. Yapılacak büyük bir hatanın rüya sahibinin kariyerinde çok büyük hasara sebep olacağına tabir olunur.  Ayrıca, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya konan işler ile rakiplere üstünlük sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Toplumun Bir Kişiyi Gömdüklerini Görmek

Rüyada bir toplumun bir kişiyi gömdüklerini görmek, rüyayı gören kişinin ölmesi için çaba gösterildiğine delalet eder.

Rüyada Düşmanını Gömdüğünü Görmek

Rüyada düşmanını gömdüğünü görmek, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar, yapılan işler ve ortaya konan projeler ile düşmanlara üstünlük kurulacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Gömdüğünü Görmek

Rüyada hayvan gömdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, işlediği suçlardan, yaptığı hatalardan ve üzüp kırdığı insanlardan ötürü pişmanlık duymasına tabir edilir.

 Rüyada Taş Gömdüğünü Görmek

Rüyada taş gömdüğünü görmek, iş hayatında pek güvenilir olmayan biriyle girişilen ve sonu belirsiz görünen bir işe para yatırmaya yorumlanır.

Rüyada Defnedilmek

Rüyada defnedildiğini gören kişinin, iş için uzak bir yere seyahate gideceğine ancak umut edildiği gibi para kazanamayacağına işaret edilir.

Rüyada Tanıdığı Bir Kişi Tarafından Sağ Olarak Defnedilmek

Rüyada tanıdığı bir kişi tarafından sağ olarak defnedilmek, rüya sahibinin, gömen kişi tarafından zor duruma düşürüleceğine ve zarara uğratılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!