RuyaTabirleri.com

Rüyada Gondol Görmek

Rüyada gondol görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı koşuşturmacadan ötürü uzun bir süreden beri ertelediği ve çıkmak için çok büyük bir istek duyduğu bir yolculuğa çıkacağına, bu yoluculuk ile kafasını ve beynini dinlendirerek zorlu geçecek iş hayatına çok hızlı ve yeni projeler üretmiş bir şekilde döneceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine ve başarı sağlayacağı bazı başka işlere de gireceğine işaret eder.

Rüyada Gondola Binmek

Rüya sahibinin, binbir türlü zorlukla uğraştığı, çok sıkıntılı zamanlar yaşadığı ve çok zor durumlara düştüğü iş hayatından, birazcık olsun uzaklaşmak, kafasını dinlendirmek ve daha iyi işlere imza atmak için çıktığı uzun yolculuktan yakın bir zaman içinde döneceğine ve bu duruma rağmen rüya sahibinin, çok dinç ve yeni iş dönemine hazır bir şekilde işinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada Gondoldan Düşmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı yüzünden çok zor bir şekilde çıktığı tatilden yaşanacak ailevi ya da işle ilgili bir sorun yüzünden apar topar geri dönmek zorunda kalacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

Rüya sahibinin, hayatın sıkıcı tarafından kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmak için bazı farklı eğlencelere atılacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Gümüş Gondol Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdikten sonra azmi sayesinde ferahlığa çıkacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gondol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice ercan (28 Mayıs 2014 saat: 21:18)

    ruyamdaa eşim ben ve 6 yasındakı kızımla beraber gondolun en ust bolumune oturduk.ve gondolda sallandığımı ve yuregımın kalktını hıssettım ben gözümü hıç açmadım gondolda ve eşım dediki gözlerını açsana bende ben korkuyorum zaten sızın ıçın bındım.gondoldan ındıkten sonra yerde kagıt 200 tl buldum saga sola bakınırken bı adamın bışey aradını farkettım ve gıttım yanına dedimkı bu para sızınmı yerde buldum.evet benım bu para ıçın 24 saat calıştım ıyı oldu tesekkur ettı gıtti.

  2. volkan ergun (26 Mart 2014 saat: 00:35)

    Ruyamda bi lunaparkta ici tikabasa dolu bi gondol gordum.bende gondolun yaninda olan baska bi oyun aracina binmis egleniyorum (Ama uyandiktan sonra onun ne oldugunu hatirlayamadim). ben baska bi oyun arcinda egleniyo olmama ragmen iki elimle gondolun kenarina yaslanmis bir vaziyetteyim. Gondol asagi yukari gidip gelirken halen kendimi gondolun kenarina yaslanmis gibi goruyorum.. fakat gondol ile beraberde yukari asagi gidip gelmiyorumda . Gondolun icindekiler neseli guluyolar bnde onlara bakip tebessum ederek onlari izliyorum . Lutfen yorumlarmisiniz ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,