RuyaTabirleri.com

Rüyada Goril Görmek

Rüyada goril görmek, değişik şekillerde ve birbirine oldukça zıt durumlarda tabir edilir. Örneğin rüyada goril görmek hem iyidir hem de kötü. Kötü haberler almaya, tehlikede olmaya, işlerde başarısızlık yaşamaya delalet ederken bir yandan da başka işlere girmeye ve onlardan hayır görüp, bol kazanç elde etmeye tabir edilir. Rüya sahibi için zor işlerin başarılması, zafer, kar ve para olarak yorumlanır.

Rüyada Goril Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin geleceği ile ilgili olarak yaşadığı karasızlıklarının ortadan kalkmasına ve kişinin kendisi için en hayırlı olacak kararı vermesine yani nihayet bir karar kılmasına işaret eder. Aldığı karar kendisi için en isabetli ve en doğru karardır.

Rüyada Siyah Goril Görmek

Rüyada siyah goril maddi yükümlülük anlamına gelir. Rüya sahibi için sorumluluğunun artması bu nedenle de geçimin zorlaşması şeklinde tabir edilir. Rüyasında siyah goril gören kişi, darlığa düşmemek için mecburen ikinci bir iş bulmak zorunda kalabilir.

Rüyada Beyaz Goril Görmek

Rüyasında beyaz goril gören kişi, kişisel sorunlarından kurtulacak ve huzura kavuşacak demektir. Kişi, sıkıntılı günler geçirdiği için uzak kaldığı sosyal hayatına dönüp, yeniden insan içine çıkmaya başlayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Goril Kovalaması

Rüyasında kendisini bir gorilin kovaladığını gören kişinin rüyası, borçlarını ödeyeceği ve rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin darda olan elinin bollaşmasına ve rahat rahat harcama yapmasına tabir edilir.

Rüyada Goril Beslemek

Rüyasında goril beslediğini gören kişi, bugün bulduğunu bugün yiyen ve yarınını düşünmeyen kişi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin rüyası, günü birlik yaşadığına, geleceğine yönelik dikili bir ağacı olması adına hiçbir gayret göstermediğine işaret eder.

Rüyada Goril Sevmek

Rüyasında goril sevdiğini gören kişinin hayatında çok güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!