RuyaTabirleri.com

Rüyada Görmezden Gelmek

Rüyada görmezden gelmek, büyük bir kurumda veya kamu kuruluşunda görev almak yahut atama bekleyenler için müjdeli bir haberle birlikte hayallerindeki işe başlangıç yapmaları anlamına gelir. Görmezden gelmek her ne kadar olumsuz bir çağrışımda bulunsa da, kişinin kendisine engel çıkaracak, hayallerine ulaşmasını engelleyecek pürüzleri ortadan kaldırarak, tamamen amaçlarına uygun şekilde hareket edip istediği sonucu alacağına yorumlanır. Küçük şeyleri kendine dert etmeden, sonuç odaklı yaşamanın simgesi olan rüya, gereksiz işlerle vakit kaybetmeyen, yaptığı her işten keyif almasını bilen, sorumluluk duygusu yüksek biri olunacağına dair haber verir. Zaman zaman başkaları tarafından bencillik olarak görülse de, rüya sahibinin öncelikle kendisini ve ailesini düşünerek hareket edeceğini ifade eder.

Rüyada Birini Görmezden Gelmek

Prestijli bir iş yaşamına sahip olmaya, özellikle iş konusundaki rakipleri bilgi ve deneyimler sayesinde alt etmeye alamettir. Kişinin önündeki engellere değil, sonuca odaklandığını, bu nedenle vakit kaybı yaşamayacağını, kendisine sunulan her türlü fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğini delalet eder. İş alanında pek çok farklı yol açılacağına, kısmetlerin artacağına ve şanslı bir dönemde olunduğuna ifade edilir. İdealist, kafasına koyduğunu yapan kişilerin gelecek planlarına yenilerini ekleyecekleri, kendi içlerine kapanarak tamamen hedeflerine odaklanacakları bir süreç geçireceklerini tabir eder.

Rüyada Sevdiğin Birini Görmezden Gelmek

Aşırı çalışmak, hırs yapmak neticesinde ev yaşantısını ya da ailesini ihmal eden rüya sahibinin sevdikleri tarafından tatlı bir dille uyarılacağını, bu uyarı sonrasında hayatına daha dengeli bir yaklaşım içine gireceğine tabirdir. İstemeden de olsa sevilen kimselerin ihmal edilmesinin kişide üzüntüye neden olacağına, bu kişilere hediyeler alarak ya da sürprizler yaparak gönüllerini alacağına yorumlanır. Flört eden veya nişanlı olan kişilerin de evlilik öncesi bazı konularda farklı düşünmelerinden dolayı bir anlaşmazlık yaşayabileceklerine, iki tarafında uzlaşmacı olması halinde sıkıntının kısa sürede çözüleceğine işarettir. Yakın bir arkadaşın kırıldığı bir konuda sitem etmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Görmezden Gelmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta küslük, kırgınlık yaşanan veya öfke duyulan kimselerin olduğuna işarettir. Rüya sahibi her ne kadar bu kişileri düşünmemeye ya da onlarla ilgilenmemeye çalışsa da, bilinçaltında sürekli bu kimselere dair düşünceler bulunduğunu, yaşadığı kırgınlık ya da küslüğün rahatsızlık verdiğine yorumlanır. Kolay affedemeyen bir yapıya sahip olunduğunun ifadesidir.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!