RuyaTabirleri.com

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Rüyada görücü geldiğini görmek, hayırlı bir habere veya kutlamaya yorumlanır. Çekilen sıkıntıların bittiğine ve bundan sonrasının rüya sahibi için kısmeti bol ve ferah şekilde geçeceğinin işaretidir. Güzelliklerle dolu, sevilen insanlarla bir araya gelinecek toplantılar ve davetlere katılmak anlamlarına da gelen rüya, aynı zamanda bekar kimseler için gerçek hayatta da görücü gelmesine ve kişinin gönül işleri konusunda da kısmetli ve şanslı biri olmasına yorulur.

Rüyada Görücü Haberi Almak

Rüyada kendisi için görücü geleceğini öğrenen kişi, ansızın gelişen iyi ve hayırlı olaylarla karşılaşır. Bir anda hayatın güzelleşmesi ve beklenmedik önemli fırsatlarını ele geçmesi anlamına da gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin önemli birinden alacağı iş teklifine ve yolculuğa çıkmaya da delalet eder. Hayallerin gerçekleşeceğini simgeleyen rüya, kişinin gerçek aşkı bulacağına ve doğru eş seçimini yapacağına da tabir olur. Bekar bir kimsenin kendine görücü gelmesini öğrenmesi, şen şakrak ve eğlenceli bir süreç geçireceğini, maceraperest ve neşeli insanlarla tanışacağını keyifli yolculuklar veya tatiller yapacağını da işaret eder.

Rüyada Eve Görücü Geldiğini Görmek

Evine görücü gelen kişinin kızı varsa evlenir, bekar kız kardeşi varsa istemeye gelinir veya bekar oğlu varsa kız istemeye gidilir. Genellikle görüldüğü gibi yorumlanan bu rüyada kişinin her türlü muradına ereceği müjdelenir. Hayırlı ve güzel rüyalar arasındadır. Neşeli ve mutluluk dolu olaylara tanıklık edileceğini ve hane halkının da aynı şekilde mutlu ve huzurlu olacağını delalet eder.

Rüyada Görücüye Gitmek

Kişinin çok önemli bir fırsat yakalayacağına ve kaçırmayacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine veya ticaret hayatına atılacağına delalet eder. Rüyada görücü görmek düz manası ile bekar bir evlat ya da akraba için nişan, söz gibi kutlamalar yapmaya da işarettir. Görücüye gittiğini görmek, geleceğe dair önemli bir yatırım yapıldığı anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,