RuyaTabirleri.com

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüyada görücü gelmesi, hayırlara alamet eder ve mutlu günlerin habercisi olarak kabul edilir. Yenilik ve değişim anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının renklenmesine, güzelleşmesine ve kişinin yaşadığı monoton ve sıkıcı günlerine heyecan gelmesine rivayet edilir. Kısmetin ve şansın açılacağına işaret ederken öte yandan da rüyayı gören kişinin geleceğinin çok hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Görücü Geleceğini Öğrenmek

Sürpriz bir gelişme yaşanacağı şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda kendisi için lütuf olarak kabul edilecek kadar temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin muradına ereceğine ve hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Görücü Geleceğini Duymak

Rüyayı gören kişinin coşkulanacağına, çocuklar gibi şen olacağına ve gerçek huzuru yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin tüm dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını unutmasına vesile olacak haberler alacağına ve çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada Kızına Görücü Gelmesi

Rüyasında kızına görücü geldiğini gören kişinin gerçekten de bir kızı varsa bu rüya tıpkı görüldüğü gibi açıklanır ve o kişinin kızına görücü geleceğine işaret eder. Fakat eğer rüya sahibi bekârsa ya da evli olduğu halde bir kızı yoksa o zaman o kişinin yüzünün gülmesine vesile olacak olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Eve Görücü Gelmesi

O hane için büyük bir kısmetin alınacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hanesinde büyük mutluluğa vesile olacak olayların yaşanacağına ve hane halkının bayram coşkusu içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Görücü Görmek

Rüya sahibinin amaçlarına ve hedeflerine çok yakın olduğuna tabir edilir. Kişi, isteklerini ve arzularını gerçekleştirmek için doğru adımlar atıyor ve akıllı yatırımlar yapıyor demektir. Emeklerin meyvelerini toplamaya ve kar etmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,