RuyaTabirleri.com

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüyada görücü gelmesi, hayırlara alamet eder ve mutlu günlerin habercisi olarak kabul edilir. Yenilik ve değişim anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının renklenmesine, güzelleşmesine ve kişinin yaşadığı monoton ve sıkıcı günlerine heyecan gelmesine rivayet edilir. Kısmetin ve şansın açılacağına işaret ederken öte yandan da rüyayı gören kişinin geleceğinin çok hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Görücü Geleceğini Öğrenmek

Sürpriz bir gelişme yaşanacağı şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda kendisi için lütuf olarak kabul edilecek kadar temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin muradına ereceğine ve hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Görücü Geleceğini Duymak

Rüyayı gören kişinin coşkulanacağına, çocuklar gibi şen olacağına ve gerçek huzuru yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin tüm dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını unutmasına vesile olacak haberler alacağına ve çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada Kızına Görücü Gelmesi

Rüyasında kızına görücü geldiğini gören kişinin gerçekten de bir kızı varsa bu rüya tıpkı görüldüğü gibi açıklanır ve o kişinin kızına görücü geleceğine işaret eder. Fakat eğer rüya sahibi bekârsa ya da evli olduğu halde bir kızı yoksa o zaman o kişinin yüzünün gülmesine vesile olacak olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Eve Görücü Gelmesi

O hane için büyük bir kısmetin alınacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hanesinde büyük mutluluğa vesile olacak olayların yaşanacağına ve hane halkının bayram coşkusu içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Görücü Görmek

Rüya sahibinin amaçlarına ve hedeflerine çok yakın olduğuna tabir edilir. Kişi, isteklerini ve arzularını gerçekleştirmek için doğru adımlar atıyor ve akıllı yatırımlar yapıyor demektir. Emeklerin meyvelerini toplamaya ve kar etmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Görücü Gelmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Özlem (02 Aralık 2014 saat: 13:02)

  Rüyamda nişanlı bir arkadaşımın yüzüğü kırılıyodu ben tamir ediyodum,sonra yokda yürürken o arkadaşım kendi ayakkabilarını mavi renkteydi bana veriyodu rahat ve genişti ben giyiyodum.anlamı nedir

 2. Tuğba (23 Kasım 2014 saat: 10:16)

  Rüyamda eski evimizde oturuyoruz ve halen görüştüğümüz eski komsumuzun oğlu beni istemeye geleceğini söylüyor bende aileye güvendiğim için olabilir diyorum daha sonra birisi geliyor çok kaba saba çirkin bir adam ve onunla hiç konuşmadan kabul etmediğimi söylüyorum sonra o adamın asıl bana talip olan kişinin vekili olduğunu öğreniyorum normal beni isteyen adam devlet bakanıymış ve yakışıklı hoş bi adam daha sonra ben onunla evliliğin olabileceğini söylüyorm bu kez o kararsız kalıyor bir kaç kız var seçim yapmalıyım diyor ama biz bi şekilde bi an da nikah dairesine gidiyoruz ve oradada bir sürü aksilik çıkıyor sürekli koşturuyorum oradan oraya çözebilmek için adam beni tersliyor asık süratli bakıyor bana felan derken uyandım… Hiç alakasız bi zamanda gördüm bu kişileri etkilendim rüyadan merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim

 3. ayse (29 Ekim 2014 saat: 22:07)

  Sevgilim anne babasi ile istemeye geldiler beni. Ama öğleden önce geldiler. Ben daha yataktan kalkmamışim. annesi salona oturmuş, sevgilim ve babası yatak odama gelip beni kaldırdilar. Ama yatakodamda oturmaya devam ettik, ben yatağın üstünde oturdum. Onlarda yere oturdular sanırım. annemin bana gece getirdiği salepleri yatağımın kenarına koyup icmemisim, 3 tane bardak vardı biri tam dolu biri ağzından biraz eksik digeride yarıdan azdı, salepleri sevgilim ve babasina ikram ettim, icmediler. Sonra kalktık, sanırım biraz salonda oturduk. Sevgklimgil gittikten sonra ablama sordum nasillar diye, ablam annesi hep burun kıvırdı yüksekten baktı dedi. Daha sonra sevgilim eve gidince de ablani beğendiler diye mesaj attı. Ablam olmaz diye cevap verdim bende.

 4. tane (13 Temmuz 2014 saat: 13:43)

  Rüyamda eskiden sevdiğim adam önce bizim eve iftar yemeğine geliyordu. Herkes onu sahiplenmişti yani benle evli gibi. Sonra bütün ailesiyle beraber dayımın dükkanına geliyorlar. Beni istemeye. Ben ona kızgın olduğum için hayır diyorum ama dayım yengem ve babam bu işin benim için çok hayırlı olacağını söylüyorlar. İki kız kardeşi yüzünden olmamıştı bizim işimiz gerçek hayatta ve onlar bana diyor ki rüyamda “sinirini bizden çıkaracaksın değil mi” diye gülerek yüzüme bakıyorlar. Herkes güler yüzlü ben kızgınım sadece. Ama içten içten seviniyor gibiydim. Daha sonra onunla evlendikten Sonra “Bad” diye bir ülkeye taşınacağımızı söylüyorlar. Ben itiraz ediyorum ama babam kabul ediyor. Daha sonra onlar gidiyorlar ve bunların hiç birini anneme söylemek istemiyorum ve babam da söylememeyi kabul ediyor. Dediğim gibi Rüyamda itirazcı gibi dursamda içten içten seviniyordum.

 5. Rabia (08 Temmuz 2014 saat: 15:24)

  Merhaba,
  Teyzem dün rüyasında benim eski sevgilimle evlendiğimi görmüş.Erkek arkadaşım ve ben ayrıldıktan kısa süre sonra erkek arkadaşım istemeye istemeye nişanlandı ve dün nişanı attığını öğrendim.Nişanlandığı kızı sevmiyordu biraz aileler işe karışmıştı.Nişanlanmadan öncede beni arayıp pişman olduğunu söylemişti.Teyzemin çocuğun nişanı attığından haberi yok sabah bana senin eski sevgilinle evlendiğini gördüm ama çocuk evlendikten sonra çok değişiyordu içkiye kumara başlıyordu dedi.Ben o çocukla evlenmeyi çok istiyordum ve nişanı attığını öğrendiğimde de öncesinde biz birlikteykende çok dua etmiştim.Bu rüyanın anlamı nedir?Bir uyarı mı?Çünkü çok dua etmiştim hep hayırlısını istemiştim ikimiz için ve eğer geri dönerse de ne yapacağımı bilmiyorum.Lütfen yorumlar mısını?

 6. Şehriban (01 Temmuz 2014 saat: 16:00)

  İlk önce bizim ev çok dağınıktı.Kapı çalındı,içeriye tanımadığımız üç kişi girdi.Karı koca ve oğulları vardı.İçerde oturdular ,çay içtiler.Laf lafı açtı.Ama beni isteyen kişi bana çok bakıyordu gözünü alamıyordu.Bir akraba düğününde tekrar karşılaştık.Aynı şekilde yine çok bakıyordu.Tekrar eve geldi ama bu sefer anne ve babası yoktu iki tane arkadaşıyla geldi.Oturddular bir süreliğine konuştular sonra bana bir çiçek verdi.

 7. tuba (04 Mayıs 2014 saat: 10:24)

  ruyamda once amerikaya tasiniyorduk sonra ordaki duzene alismaya calisiyordum sonra aksamleyin bize gorucu geliyordu kuzenlerimde vardi yanlarinda ama gelenleri tanimiyordum ama bn evlenmek istemiyordum sonra uyandim bu ne anlama geliyor bide ruyamda kaderde amerikada da evlenmek varmis diyodum bide ruyamin icinde amerikadaydik ama ayni zamanda kendi evimizdeydik lutfen bunlarin ne anlama geldigini soyler misiniz!

 8. şevval (20 Mart 2014 saat: 11:12)

  rüyamda uzun süredir komşumuz olan biri ailesiyle birlikte kalabalık bir şekilde beni istemeye geliyorlar.bizim eve gelmeden önce bir yerde toplu bir yemeğe davet edilmişler sonra oraya giderken bizim evin yanından geçiyorlar bizim evin arkasında dere var ve köprüden geçmek üzere iken arkalarından koşuyorum ve gidecekleri yerde yemeğin zehirli olduğunu söylüyorum beni istemeye gelen bana inanmıyor ve bir tepsi baklavadan bir parça yiyip köprünün üzerinde bayılıyor ve ben onu uyandırmaya çalışıyorum.ve bunlar gerçekte de beni istemeye geldiler..

 9. ebru (18 Şubat 2014 saat: 02:17)

  Ayrıldıktan kısa bir süre sonra eski nişanlımı anne ve babasını ve kendimi bodrum Kat bir evde gördüm onların eviymiş ama gerçekte evleri öyle değil karanlık bir yer rutubetli ben oturuyorum koltuğa babası bana soğuk davranıyor anneside kızgın bir halde bana söylenerek elindeki ekmekleri bölüp bölüp eski nişanlımın ayaklarının dibine atıyor nişanlımda ekmeklerin üzerinde zıplayıp eziyor bende yapma böyle anne diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,