RuyaTabirleri.com

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada görücü, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Bekâr kimseler için kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi kafasına göre aradığı ama şimdiye kadar bulamadığı o kişiyi bulacak ve kafa dengi bir kimse ile mutlu bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Rüyada görücü, rüya sahibine gerçekten de görücü gelmek isteyen kişiler olduğuna ve bu kişilerin neredeyse sıraya girecek kadar çok olduğuna tabir edilir. Yani rüya sahibi bu konudan yana bir hayli şanslı ve kısmetlidir. Bu rüya mutluluk yaşamaya ve yeni başlangıçlar yapmaya delalet eder.

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüya sahibinin hayatına girecek ve hayatına girdiği için şükretmesini sağlayacak bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu kişi, karşı cinsten olup, rüya sahibinin kalbini pır pır ettirecek, gördüğünde heyecandan karnına ağrıların saplanmasına neden olacak kişidir. Rüya sahibinin duyguları karşılıksız değildir, işin en güzel tarafı da zaten budur.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Hayırlı kimselerle bir araya gelmek anlamına gelir. Rüya sahibinin bu kişiler arasında gözüne kestirdiği birine karşı temiz duyguları, düşünceleri ve niyetleri olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gelin Almak

Mutluluk verici haberler duymaya işaret eder. Rüya sahibi için gireceği işlerden fayda görmesine ve bu güzel gelişmeler sayesinde keyif bulmasına yorulur.

Rüyada Gelin Olmak

Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişiye evet derse onunla çok mutlu olacaktır. Çünkü bu kişi hayatta karşısına çıkıp çıkabilecek en doğru, en düzgün kişidir.

Rüyada Damat Görmek

Galibiyet elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi iş hayatındaki rakiplerini ve hayattaki düşmanlarını gerisinde bırakacağı büyük bir adım atacak ve onları etkisiz hale getirerek kendisine zarar verme çabalarının da önüne geçmiş olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,