RuyaTabirleri.com

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümce görmek rüya sahibinin başta anne-baba olmak üzere tüm hane halkından ve yakın çevresinden hakarete uğrayacağı ve kınanacağı bir şey yapacağına delalet eder. Rüyada görümce görmek çok iyi şekilde yorumlanmaz, tatsızlık, kavga, dedikodu, kötü haber ve kargaşa anlamına gelir.

Bazı rüya tabirlerine göre eş tarafından bir kadını ve yine eş tarafından bir erkeği rüyada birlikte görmek evlat sahibi olmaya delalet eder. Görümce, insanın çevresindeki kuşkucu, kuruntulu, huysuz, mutsuz ve kavgacı kimselere işaret ettiği gibi rüya sahibinin de her şeyden kuşku duyan ve öküzün altında buzağı arayan, bir bardak suda fırtınalar koparan kişi olduğu yorumu yapılır. Bazı rüya tabirlerine göre görümce kişinin toplum için güzel ve hayırlı şeyler yaparak dilden dile dolaşan bir üne sahip olacağı ve hayır duaları göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Görümce ile Kavga Etmek

Bir kişi eğer rüyasında görümcesi ile kavga ettiğini ya da her hangi birinin görümcesi ile kavga ettiğini görürse bu, gününün berbat geçeceğine ve tüm aksiliklerin üst üste gelerek, gergin ve kötü bir gün geçirmesine delalet eder.

Rüyada Görümce ile Tartışmak

Rüyada görümce ile tartışmak iş ve özel hayatın bozulmasına ve kötü şeyler yaşanmasına yorulur.

Rüyada Görümce Kaynana Görmek

Rüyada görümce görmek ne kadar tatsızlıklara ve huzursuzluklara delalet ediyorsa, görümce ile kaynanayı birlikte görmek de o kadar iyi şeylere delalet ediyor. Kişinin işlerinin yoluna girmesine, eski kazancına ve dolayısıyla da eski güzel günlerine geri dönmesine işaret eder.

Rüyada Görümce ile Konuşmak

Rüyada görümcesi ile konuştuğunu gören kişinin hayatı artık düzene girer. O gergin, üzüntülü ve sıkıntılı günleri geride bırakır ve yavaş yavaş yüzü gülmeye başlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Görümce Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. WhiteDaisy (10 Nisan 2014 saat: 14:44)

    Rüyamda çocukluk arkadaşım yanıma geldi ve sanki sevgili gibiymişiz gibi davrandı. Sonra Eski sevgilim geldi ve sanki benim erkek arkadaşımmış gibi davrandı bunu gören çocukluk arkadaşım peki diyip üzgün bir şekilde uzaklaştı ancak sevgili olduğumuzu iddia eden eski sevgilime bir şey söylemek istiyorum söyleyemiyorum tam o sırada gerçek hayatta görümcemin boşanmak üzere olan kocası geldi o benim sevgilim dedi elimi tuttu ve parmağımızdaki yüzükleri göstererek daha doğrusu biz evliyiz dedi, bu seferde eski sevgilim üzülerek gitti. Kocammış gibi gördüğüm kişiyle mutlu gülüyorduk ki uyandım. Rüyamda onu görümcemin kocası olarak değil sanki benim kocam gibi gördüm. Uyandığımda hayretler içindeydim nasıl böyle bir rüya görebilirim diye.Eşimle aramda hiçbir sorun yok. Yorumlarınızı rica ederim.

  2. bahar (05 Mart 2014 saat: 19:16)

    kayınvalidemin çok hasta olduğunu görüyordum. gerçek hayatta vefat etmiş babamı rüyamda bana kayınvalidemin 4 yıllık ömrünün kalmış olduğunu söylerken gördüm. bunun üzerine kayınvalidemi ölecek diye kat kat giydirip sanki diğer dünyaya yolcu ediyorum gibi gördüm. kayınvalideme sürekli hizmet ediyordum giydiriyordum ama bir türlü memnun edemiyordum yüz ifadesi çok kötü ve sanki bana zarar verecekmiş gibi idi. en sonunda bana ipek bir gömlek veriyordu bu şekilde bitti rüyam .teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,