RuyaTabirleri.com

Rüyada Görünmezlik Görmek

Rüyada görünmezlik görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı ya da iş hayatı içinde uzun zamandan beri severek yaptığı bir işte yapacağı bir yanlışlıktan ötürü sıkıntı yaratacak bir durumla karşı karşıya kalacağına, bu yüzden hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine ve karşısına çıkacak bazı kişiler ile çok istediği bir işe gireceğine ancak bu işin yarıda kalacağına rivayet eder.

Rüyada Görünmez Olmak

Rüya sahibinin, hayat içinde çok sıkıntı çekeceği ve sorunlu zamanlar geçireceği bazı işlere gireceğine, bu işlerde hiç olmadığı kadar kötü durumlara düşeceğine, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Görünmez Adam Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisini çok büyük sıkıntılara sokacak bazı olaylar yaşanacağına, bu yüzden hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına ve elinde bulunan imkânlar ile kendisini iyi bir noktaya getirecek atılımlar yapacakken bazı kişilerin araya girmesi yüzünden üzüntülü durumlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Görünmez Birini Görmek

Rüya sahibinin, hayatında çok zor dönemler geçireceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına delalet eder.

Rüyada Görünmez İnsan Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir süre önce kendisine verilen bir iş yüzünden büyük zorluklar yaşadığına, çok zarar verecek bazı durumlara düşeceğine, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine ve zor zamanlar geçirileceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Görünmezlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sibel (24 Nisan 2014 saat: 07:04)

    Ruyamda, eski esyalari ile oturdugumuz evdeyim. Yanimda tanimadigim bir kiz var sanki onunla konusuyoruz ve birden vitrininin arkasindan cok cirkin gozluklu kucuk bir kiz cikiyor. O yanimda olan diger kiza soruyorum. Benim gordugumu sende gordun mu diye? Hayir Ben gormuyorum diyor. Sonra isik kapaniyor. Onu yapaninda benim gordugum kizin yaptigini biliyorum. O ara yerde yatmis cetvel gibi bir sey var sanki bana zarar vermek istiyor gibi ve o ara korkudan uyandim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,