RuyaTabirleri.com

Rüyada Göz Makyajı Görmek

Rüyada göz makyajı görmek, çok iyi bir analiz gücü olduğunun, kişinin çevresindeki her şeyi gözlemleyerek işine katkı sağladığının ifadesidir. Aynı zamanda güzelliğe düşkün olunduğunu ve etkileyici biri olarak her ortamda dikkatleri üzerine çeken rüya sahibinin şansının da yüksek olduğunu tabir eder. Güzel sanatlarda çalışmak veya bu alanda eğitim almak demektir. Doğal şekilde yapılmış bir göz makyajı abartıdan uzak, eldekilerle yetinerek ve şükrederek yaşayan kişilerin, sakin ve huzurlu bir yaşam sürdüreceklerini bildirir. Genellikle kendi halinde yaşamanın, etliye sütlüye karışmadan kendi işine bakmanın tabiridir. Koyu göz makyajı hayat tecrübelerinin fazlalığına ve deneyimler nedeniyle temkinli hareket etmeye, iş konusunda cesaretli ve atak biri olunduğuna işaret eder. Kendine güvenen, donanımlı kişilerin göz önünde, şöhretli bir hayat süreceklerinin de tabiridir.

Rüyada Göz Makyajı Yapmak

Kendisine göz makyajı yaptığını görmek olumlu gelişmelerle iyi bir hayat süren rüya sahibinin alacağı yeni, güzel haberler sayesinde daha da mutlu olacağına, ev içinde ferah ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamettir. Bekar kişiler için çok sayıda talipleri olacağını ve çevrelerinde beğenilen, herkesin sevdiği biri olarak sürekli göz hapsinde tutulacağını bildirir. Başkasına göz makyajı yapmak ise kapanmış olan talihin yeniden açılacağına, işlerdeki bozulmanın düzeleceğine, baht açıklığına, yakın zamana kadar süren borçlar ve sıkıntılardan kurtulup daha normal, keyifli hayat koşulları yakalamaya alamettir.

Rüyada Ruj Sürmek

Kişinin üzerine vazife olmayan işlere karışmadan hareket ettiğini ve özellikle dedikodu yapmadığı için kişisel ilişkilerinin belli bir seviyede devam edeceğini bildirir. Aynı zamanda ağzı kapalı, sır tutan dostlar edinildiğini, rüya sahibinin de başkalarının sırlarını saklayacağını bildirir. Maddi birikimlerin, zorlukla elde edilen paraların yatırımlar yaparak değerlendirileceğini ve bu durumdan aile üyelerinin de haberinin olmayacağını tabir eder.

Rüyada Göz Makyajı Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsanları etkilemeyi ve beğenilmeyi seven, dış görünüşüne itina gösteren, dikkat çekerek iyi hisseden kişilerin ifadesidir ve başkalarının hakkında ne düşündüğünü merak eden kimseleri de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!