RuyaTabirleri.com

Rüyada Göze Sürme Çekmek

Rüyada göze sürme çekmek,  mala, mülke, bereketli ve iyi şeylere sahip olmaya işaret eder. Şayet rüya sahibi kendine sürme çekiyorsa basiretli olacağı ve büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Bekar bir bayanın rüyasında kendisine sürme çekmesi, hayırlı bir eş bulup evleneceğine, dul bir kadının sürme çekmesi, genç bir kocaya, evli kadının ise, eşi tarafından çok sevildiğine ve kıskanıldığına delalet etmektedir. Erkeğin rüyada kendine sürme çekmesi, din yolunda ilerleyeceğine ve hayırlı işlere girişeceğine tabir edilir.

Rüyada Sürme Fırçası Görmek

Rüyada sürme fırçası gören bekar kişi, tez zamanda evlenerek çoluğa çocuğa karışır ve eşiyle mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Aynı zamanda rüyada sürme fırçası helal para ve mala da delalet etmektedir. Bazı rüya tabircileri gözü ile ilgili bir problemi olan kişinin sürme rüyası görmesini, gözündeki problemden kurtarmaya yorarlar.

Rüyada Sürmedanlık Görmek

Rüyada sürmedanlık görmek, kişin dini inançlarının çok güçlü olduğuna ve hayır işleyerek bol sevap kazanacağına delalet eder. Rüyada sürmedanlık aldığını gören kişi, dünyevi hayatında dine yönelerek Allah yolunda huzuru bulacağına ve hayatı boyunca dinden sapmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sürme Satmak

Rüyada sürme satmak, maddi durumu bozuk kişi için kazancının artacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine delalet eder. Hali vakti yerinde olan kişilerin rüyada sürme sattığını görmesi, işi ile ilgili sorunların çıkacağına, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sürme Çekilen Gözün Kör Olması

Rüyada sürme çekilen gözün kör olması, gözü ile ilgili problemi olan kişiler için şifa bulacağına, sıkıntısından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin dinen ıslah olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada sürme çekilen gözden yaş gelmesi ise, mutlu bir haber alınacağına, alınacak haberden sonra dökülecek gözyaşına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Göze Sürme Çekmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ZeybeK20 (30 Mayıs 2016 saat: 15:08)

  Evde boyası bitmiş bir sürme şişesi buldum, oturduğum yerden kucağımda ayna içinde az olan sürmeyi fırcaya sürdüm ve sol gözüme ve kirpiğine sürmeye başladım. Daha sonra gözümün yandığını hissttim ve aynaya bir baktım gözüm kıpkırmızı. Ayana yaklaşıp gözüme baktığımda göz kapaklarımın icinden kan geliyordu. Lavobaya koştum, anneme kız kardeşimin yanıma gelmesini söyledim gözüme su çarptım, sol gözüm sola kaymıştı. Kız kardeşim yanıma geldi.(Bu arada kız kardeşimle uzun zamandır küsüz)… Düzelmesi için tekrsr su vurmaya devam ediyordum. Gözüm sola doğru kaymaya devam ederken Birden gözümün karası aktı, ben çığlık atıyordum gözümü kaybeiyorum diye, sol gözümün sadece akı kalmıştı… Daha sonra uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler…

 2. Ömer göz (17 Eylül 2015 saat: 10:36)

  Önce gözümün üst kısmına özenerek ama biraz da taşırarak parmağımla sürme çekiyordum.taşan kısımları daha sonradan düzeltiyorum.kendimi gördüğümde üst kısımların sürmeli alt kısımların sürmesiz olduğunu farkettim.sonra orayı da sürmeledim bayağı özendiğimi hatırlıyorum, onun dışında kız gibi olmuştu gözlerim onu hatırlıyorum… Merakla cevabınızı bekliyorum

 3. elnare (12 Ağustos 2015 saat: 17:43)

  Yuxum bele baslayir is yerimde kiqizlar etrafima toplasiblar
  Menim gozumdeki surmeden danisirlar ay bele qesengdir nece de gozeldir amma bir dey varki men eslinde bu danisan qizlarin hamisini tanimiram ne ise bu qizlardan biri yaxinlasib daha da yaxindan baxmaq istedi men de bu anda gozlerimi yumdum ki daha deqiq gorsun sonra guzgunjn qabagina kecdim gozlerim aciq veziyettde surmeni gozume bir nece defesurtdum bir az qalin oldu yuxum burda bitdi kifayet qeder uzun oldu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,