RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözetlenmek

Rüyada gözetlenmek, iki şekilde tabir edilir. Bu rüyanın hem hayır hem de şer olduğu kabul edilir. Rüyayı gören kişinin uykularının kaçmasına, canın sıkılmasına, yüzünün asılmasına ve hayatının allak bullak olmasına neden olan bazı korkuları olduğu anlamına gelirken bir diğer yandan da rüya sahibinin hayattan yana bol mutluluk, ağız tadı ve şifa ile nasipleneceğine, afiyete ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Gözetlendiğini Görmek

Rüyada gözetlendiğini görmek de benzer şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişiyi umutsuzluklara, kararsızlıklara ve karamsarlıklara sürükleyen, bu nedenle de ne yapacağını bilemez hallere getiren bir takım düşünceleri olduğu anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Evin Gözetlenmesi

Rüyayı gören kişinin aile saadetine ve iyi geçimine iç geçiren, hayran olan ve bir o kadar da kıskanan bazı kişilerin varlığına ve bu insanların kendilerine imrenerek baktıklarına alamet eder.

Rüyada Takip Edilmek

Rüyayı gören kişinin çok istediği halde bir türlü cesaretini toplayarak adım atamadığı ama içten içe hep hayalini kurduğu bir meselenin varlığına alamet eder. Rüya sahibinin belki de harekete geçse ulaşacağı bir arzusu olduğuna ama bir türlü kendine güvenerek yola çıkamadığına delalet eder.

Rüyada İzlenmek

Rüyayı gören kişiye heyecan verecek ve tabiri caizse sönmüş umutlarının yeniden alevlenmesine vesile olacak bazı haberlerin geleceğine ya da bu tarz gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin keyfi yavaş yavaş yerine gelecek demektir.

Rüyada Dürbünle İzlemek

Rüyayı gören kişinin farklı bir meslek alanına kayacağına, bu işi çok kolay şekilde yapabildiğini göreceğine bu sayede hem daha rahat hem de getirisi daha fazla olan bir işe sahip olma imkânı elde edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözetlenmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nesrin (28 Aralık 2014 saat: 11:21)

    Ruyamda komsumun erkek cocugunu kucagima almis, ayakta isettiriyorum, sonra sidik sicradigi icin, beraber lavaboya oturuyoruz ve onu yikiyorum, bu sirada komsum uyanmis, cocugunu ariyormus, kapinin deliginden bakmaya calisiyor, ama kapi deliginin onunde gri bir pantolon asili oldugu icin goremiyor, sonra asagiya egilip kapinin altindan bakmaya calisiyor ama goremiyor, ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim, simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,