RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözleme Yemek

Rüyada gözleme yemek, rızkını tehlikeye atacak her türlü işten ve kişiden uzak durmaya, bela ve sıkıntıdan ırak yaşamaya, aşırı derecede çalışmaya ve aileyi her şeyin üstünde tutmaya yorumlanır. İşkolik bir kişiliği temsil eden rüya aynı zamanda çalışkanlığı ve disiplini nedeni ile zengin olan kişiye de tabir edilir. İşini ve ailesini çok seven kendi halinde biri olunduğuna ve sevenlerin çok olduğuna da yorumlanır. Rüya sahibinin ailesinin hanesinde hiçbir zaman darlık olmayacağı ve bereketin eksik olmayacağı anlamlarına da gelir. Rüyada gözleme yemek her zaman bolluğa ve rahatlığa yorumlanan hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Gözleme Görmek

Kişinin her zaman nimetinin çok olacağına ve yaptığı işlerden başarı kazanacağına, ömür boyu sürecek bir konfora işaret eder. Rüyasında gözleme gören kişi pek çok fırsat elde eder ve şanslı biri olur. Kısmetleri de açık olduğundan bekar kişiler için de zengin ve güzel bir eşe delalettir. Rüyada gözleme gören kimse içinde kötülük olmayan ve herkesin iyiliğin düşünen, yardımsever bir kimsedir. Bazı yorumlara göre ise bin bir zahmetle ve zorlukla kazanılan ekmek parasına yorumlanır. Rüyasında gözleme gören kişinin borçları biter ve geliri yükselir.

Rüyada Gözleme Pişirmek

Rüyasında gözleme pişiren kişi eli açık ve merhametli biridir. İşyerinde ve arkadaş çevresinde aranılan ve her zaman hoş sohbeti ile anılan bir kimseye işaret eder. Rüyada gözleme pişiren kişinin misafiri çok olur ve evinde bereket daim olur. Sahip olduklarını başkaları ile de paylaştığına işaret olan rüya aynı zamanda rüya sahibinin beklentiler içinde olduğuna ve hayallerinin gerçekleşmesi için durmadan çalıştığına da delalettir. Rüyada gözleme pişirmek kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına ve bahtının her daim açık olacağına yorumlanır ve gün günden artan bir gelire sahip olacağına da anlamlandırılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözleme Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (19 Temmuz 2016 saat: 07:48)

    Ruyamda canim gozleme cekiyor sonra annem yapiyor ve yemege giderken bakiyorum komsunun kizlari yemis oluyor anneme soyluyorum annem tamam kizim tekrar yaparim diyo ve ben icerde otururken gidiyorum bakiyorum bu sefer yaptigini abim yiyor oluyor ve ben ancak onun elinden yarim aliyorum ama yiyemedn uyaniyorum

  2. emre (21 Mart 2015 saat: 13:37)

    Buradaki tüm bu söylenenlerin gerçeklik payı var mıdır ? Ve var ise ne kadardır ? Gözleme yediğim doğru rüyada . Siz bu yorumları yorumluyorsunuz tamam eyvallah güzel . Ama bu yorumladığınız rüya gerçekte gelecek olan şeyleri mi gösteriyor hocam ? Teşekkür ederim …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,