RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözler Görmek

Rüyada gözler görmek, yakın çevrede bulunan ve kişinin attığı her adımı takip eden, kıskançlık duyan, hatta nazar eden kimselerin bulunduğuna işarettir. Özellikle başarılı, herkes tarafından sevilen, sayılan kimselerin sık sık nazara geldiklerini bildirir. Birden fazla göz görmek yaşamın her alanında isim yapacak denli başarı elde etmek, ünlenmek manasındadır. Hem davranışları, hem de ruh güzelliği nedeniyle dikkat çekici bir kişi haline gelmek, bu nedenle pek çok kişinin dikkatini çekerek zaman zaman kıskançlıktan kaynaklanan negatif enerjiler yüzünden ufak tefek hastalıklar yahut aksilikler yaşamak demektir. İslami açıdan gözler görmek rüya sahibinin yıldızının düşük olduğuna, en ufak olumsuz bakıştan veya sözden etkilendiğine yorumlanır.

Rüyada Renkli Gözler Görmek

Herkesin dikkatini çekecek bir projede yer almak, büyük bir işte öne çıkarak ismini herkese duyurmak manasına gelir. Kişinin kalp gözünün açık olduğuna, bencilce davranmayarak, ihtiyacı olan kişilere de daima yardım elini uzattığına alamet eder. Yabancı ortamlarda bulunmanın habercisi olduğu gibi, özellikle yurt dışı bağlantısı olan bir iş teklifinin mevcut çalışma sistemini değiştireceğini, daha yüksek kazanç sağlanacak bir yatırımın yapılacağını bildirir. Renkli gözler görmek ikiz çocuk habercisi olduğu gibi, sanata duyarlı, yeteneği erken yaşta ortaya çıkacak çocukların işaretidir.

Rüyada Siyah Gözler Görmek

Her konuda kararlı adımlar atılacağını, eski alışkanlıkların değiştirileceğini, özellikle ev veya iş yeri gibi bir mesken değişikliğine gidileceğini tabir eder. Yapılan mesleğin dışında farklı bir alana yönelecek olan rüya sahibinin ikircikli bir konuda atacağı adımların kendisini başarıya ulaştıracağını bildirir. Hayırlı, kısmetli ve başarılı olacak bir erkek evlat anlamına gelir. Aynı zamanda ömür boyu sürecek kadim bir dostluğun habercisidir. Siyah gözler aynı zamanda güven duygusuna işaret eder ve kişinin etrafında bulunan yakın arkadaşlarının her zaman sırtını dayayabileceği insanlar olduğuna işarettir.

Rüyada Gözler Görmenin Psikolojik Yorumu

Endişe seviyesi yüksek kişileri temsil eden rüya, zaman zaman hayatı zorlaştıracak kuruntulara ve aşırı şüpheci yaklaşımlara dikkat çeker. Duygu dünyasında dengeyi tutturmakta zorlanan ve insanlara güvenmek konusunda güçlük yaşayan kişilerin ifadesidir. Bir diğer manası da kişinin fark edilme, başkaları tarafından sevilme isteğine dikkat çekmesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!